Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. A já vás, vy držky, promažu PS: Taky se těším, ani spát mi nepůjde
  2. Péťa

    všetko RT4

    http://www.dx.com/cs/p/compact-flash-cf-flash-memory-card-to-2-5-ide-pata-hard-drive-adapter-card-19494?tc=CZK&ta=CZ&gclid=CjwKCAiAnabTBRA6EiwAemvBdwIWVz-PRPOPXurnZMVtwSEfmbeiS6eH8HhY0AY7j0_fhkUFdi1-vhoC-z0QAvD_BwE#.Wmo12-ciHDc Ale nemám zkušenosti s tím, co je v autě. Počkej na potvrzení od jiných
  3. Péťa

    všetko RT4

    Ne, to není ono.To nemá rozhraní IDE.
  4. Péťa

    všetko RT4

    CF myslí Compact Flash
  5. Péťa

    Citröen C4 - zámek zadních dveří

    Tady? http://eshop.neruda-servis.cz/cz/e-shop/1316266/c21065-c-4-a-c4-aircross/kabelovy-svazek-zadniho-vyklopneho-vika-c4.html
  6. Péťa

    Kryt ostřikovače světlometu

    3D má @ChouLu
  7. @OK406 Pokračování bude
  8. Tak se vžij do jejich situace Začně Ti řvát systém a to velmi nepříjemně, že se máš objednat do servisu. Ano, objednáš se, ale až za 3 týdny, protože dřív nemají čas. A ty tři týdny budeš po každém nasednutí do auta a nastartování poslouchat nesnesitelné pípnutí. To není jen rozsvícená kontrolka...
  9. Péťa

    NAS server

    ... tak začni odkládat do prasátka ...
  10. Péťa

    NAS server

    Bohužel, cena je astronomická. Ale je vyvážená užitnou hodnotou. Já typ celkem úmyslně neuváděl, protože je hodně starý (mám ho mnohem déle než @minimaxa) a už ho nekoupíš. V Tvém případě, pokud požaduješ tak velikou kapacitu, volil bych vícediskový a disky zapojil do RAID5 (např. 4 disky o kapacitě 4TB Ti dají dostupnou kapacitu 12TB a i když Ti jeden disk umře, data lze zachránit).
  11. Péťa

    NAS server

    Synology
  12. Jediný doplněk co mám, je AdBlock Plus. A taky žiju
  13. Další možnost je LED Cover, který má v sobě LEDky a zobrazuje volající, stavy a co si nastavíš. Napájí se to podle mě normální indukční smyčkou, která se využívá i pro Qi nabíjení. Ale to nemám ověřeno, jen tipuji...
    • 7
  14. Jen pro upřesnění:
  15. Péťa

    Prodejce Škodovek

    @Zodiak Víš, jak to je Nejhorší auta jsou na "F": Fiat, Ford a Fšechny Francouzský
  16. Péťa

    Prodejce Škodovek

    Já taky chtěl auto za 150 a nakonec za něj dal 400 Nech ho chvíli vycukat a pak mu dej nabídku na 2008
  17. Sebereme jim klávesnice (nebo dotykáče) a vrátíme na konci školního roku
  18. Péťa

    Prodejce Škodovek

    Dacii, Fiat Tipo kombi, Hnujdaj...
  19. Péťa

    Citröen C4 - zámek zadních dveří

    No, to bude zajímavé. Pošlu mu odkaz sem Díky moc.
  20. Péťa

    Prodejce Škodovek

    @Charlie 1 Rapida si koupil kolega z vedlejší kanceláře. Doteď té koupi lituje a hledá příležitost, jak se ho zbavit. Prý má příšerné jízdní vlastnosti.
  21. Mě to teda funguje. Firefox, aktuální verze
  22. Kolega mi mailem poslal následující dotaz: Prý mu centrál neotevírá páté dveře. Já osobně to tipuji na přelámané kabely, ale odkud a kam vedou? Případně kudy? A co odpovědi na ostatní otázky?
  23. Ještě dodám, že NAS máš nepřetržitě k dispozici, případně i po internetu třeba z Pradědu Ale počítej s tím, že kopírování po WiFi bude pomalejší.
  24. Péťa

    Nová 5008

    Protože Peugeot Club není většina?
×
×
  • Vytvořit...