Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    Sleva 33% Wedos

    Myslím, že klub ho nevyužije. Není to na prodlužování
  2. Péťa

    Dotaz na adminy

    Zdravím, neustále bojuji s limitem palců nahoru. Prosím o navýšení Děkuji předem !
  3. Nechcete někdo slevu u Wedosu? Tohle mi dnes přišlo a nevyužiji to:
  4. Péťa

    Nefunkční microSDHC

    A teď to důležité - jaký SW používáte na automatické zálohy?
  5. Kdo ještě nenavštívil tuto jedinečnou výstavu, má šanci už jen do konce února http://www.playbroumovsko.cz/ My na ní byli 3x a vždy je co objevovat. Kdo to nemá daleko, doporučuji výstavu navštívit. Ale počítejte, že to je na několik hodin.
  6. Péťa

    Nefunkční microSDHC

    Lukáši, oni existují i jiná data než ukradená z NETu Třeba vlastní práce. A o tu bych nechtěl přijít. Víte co je taky výtečný na SSD? - to ticho!
  7. Původně to bylo v pokecu Někdo to přesunul.
  8. Péťa

    Nefunkční microSDHC

    64GB karty A-DATA mi jako jedny z mála fungují bez problémů v Samsung zařízeních
  9. Banánek v čokoládě, mňam
  10. A našel jsi, že zeditoval první příspěvek? To může udělat jen miník
  11. Miník vykecal hlavní část nedělní zábavy Kdo první najde kde?
  12. "Houby hérečky, kurvy to sou"
    • 8
  13. Jasně, že s noclehem, sníh tam není.
  14. zapoměl kuk:
  15. Hotel Sladovna Černá Hora
  16. V ceníku jsou stany, karavany, přístřešky,... Do formuláře jsem doplnil stany a pak "ostatní" (tím snad obsáhneme všechny další možnosti), děkuji za upozornění.
  17. Tak jak jsem to v tom formeesu počítal? Bral jsem i ty dva, které má napsané Přema, s nimi to je o 4 méně. Ale i tak velmi slušné číslo
  18. Škoda, že je tak malá
  19. Zůzo, zaplatit řádné členství je otázka pár kliků Není na co čekat. A už vůbec bych nečekal s přihlášením na sraz, protože ubytování se postupně plní a to závratnou rychlostí. Večer miník doplní tabulku a uvidíte.
  20. Jenom 6 bodů
  21. Já všem účastníkům děkuji za super pokec, takovou atmosféru jsem už dlouho nezažil. Jídlo vynikající, wellness bylo příjemné zpestření programu.
  22. Na sraz je přihlášeno zatím 35 účastníků, v neděli večer miník zaktualizuje tabulku. Jen tak dál
  23. Oběd je naceněn i s polévkou - 75,--Kč Když ji někdo nebude chtít, tak si nedá, ale na cenu to nemá vliv A když budeš chtít jen polévku bez jídla, tak si jídlo neobjednávej a mladej polévku dostane jako bonus.
  24. Opravdu mě mrzí, že sraz musel být zrušen. Já osobně si myslím, že nejvíc je na vině lokalita, která je tak trochu bokem. Už tak byl i vánoční večírek (kdyby mi to Hurvajz a Radka nedali příkazem, ani tam bych nejel). Já osobně bych toto vlákno uzamknul.
  25. A olověná přirážka 166,-- + DPH
×
×
  • Vytvořit...