Spíš to je ponaučení, že se do vyúčtování má napsat rovnou ubytování + strava 26.000,-- Kč (faktura). A pak se zbatečně nikdo nebude rýpat v detailech.
Dám to sem: http://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/tricet-nejosklivejsich-aut-poslednich-dvou-desetileti-podeps/r~85ab9e90d6f511e5807d0025900fea04/
I když ve většině případů s článkem nesouhlasím!
Pracuji ve státní správě, to víte. Často mi chodí kontroly na kdejakou chujovinu. Vím, že něco najít musí a pak je vše v pohodě. Jen jim musíš podstrčit to, co chceš. Myslet si můžeme cokoli...
Mě se líbí, že vždy za neprojití STK může technik, který kontrolu prováděl. Připadá mi to, jako když kluci přinesou špatnou známku ze školy, ale vždycky za to může učitel, ne oni
Opravdu velmi odlišné, máme je v Náchodě. Jen bohužel místa pro přecházení jsou často na místě, kde dřív byl přechod pro chodce a tak si chodci stále myslí, že tam jsou neomezení páni...