Ono to je taky o tom, že každý chce co nejlevnější opravu a servisy se už odnaučili nabízet něco navíc. Na mě koukali jako na blázna, když jsem chtěl preventivně vyměnit prožiny a horní uložení. Atd...
Mazec. Připomíná mi to, jak si lidi koupí na internetu foťák, kameru,... a v zákonné lhůtě ho do 14 dnů vrátí (když se vrátí z dovolené). Tady alespoň zaplatíš ten měsíc, takže to nemusí být takový morální problém.
Přijde princ Bajaja ke králi, šáhne do pytle a praví: "Králi, přinesl jsem Vám hlavu draka." Král šáhnul do jiného pytle a povídá: "No a tady máš ruku princezny."
Platí to pro všechny. Ale občas něco opravdu přehlídneme, rozhodně ne úmyslně. Ale máme zde tlačítko "Nahlásit příspěvek". Není určeno k bonzování, ale k usnadnění práce moderátorům.