Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Hrad tam není Pochod přes tři hrady jsou: Žampach - Litice - Potštejn
  2. Péťa

    Odtoky prahu

    Jednou to stačí, zde zamykám.
  3. Péťa

    El. obvod - co to je?

    To je jediné, co jsem našel. Ale moudrý z toho nejsem. Půjde do elektroodpadu...
    • 7
  4. Péťa

    Držák motoru

    Ono to je taky o tom, že každý chce co nejlevnější opravu a servisy se už odnaučili nabízet něco navíc. Na mě koukali jako na blázna, když jsem chtěl preventivně vyměnit prožiny a horní uložení. Atd...
    • 16
  5. Plnou parou vpřed
  6. Nevíte někdo, co to může být? Na internetu jsem toho zase tolik nenašel
    • 7
  7. Taťka Schreek s mamkou Fionou mu dávají pořádné porce jídla
  8. Péťa

    Registrační značky na přání

    Tady pár fotek taky je
  9. Péťa

    Jak na to Peugeot 306

    Nemáš si užívat USA?
    • 69
  10. Mazec. Připomíná mi to, jak si lidi koupí na internetu foťák, kameru,... a v zákonné lhůtě ho do 14 dnů vrátí (když se vrátí z dovolené). Tady alespoň zaplatíš ten měsíc, takže to nemusí být takový morální problém.
    • 38
  11. Jezdíme na Žampach, tam to bývá volnější
  12. Zítra jdeme sem: http://www.kct-sopotnice.com/index.php/pres-tri-hrady
  13. Tak sláva výtězům
  14. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Hmmm, jsem 25 let u firmy, to bych neváhal ani minutu. Taky máme odbory, ale ty se starají jen o sebe a svoji kariéru.
  15. Péťa

    problem asi s brzdou

    Ostatní témata jsem smazal, stačí se zeptat jednou! Viz. pravidla
  16. Péťa

    Nefunkční DO centrál

    Že by servomotorek u řidičových dveří, hochu?
    • 7
  17. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Já to dělám nožema Letos jsem si je nechal zaříznout hodně hluboko Normálně toho mám jednu káru za auto, letos byly dvě
  18. Péťa

    Renovace koupelny

    To ráno vstáváš v 5:30 a domů se vracíš v 17:30? Skara, co to máš za šílené zaměstnání Pochopím u soukromníka, ale zaměstnanec?
  19. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    jj, nezbývá než souhlasit. Navíc já si ho letos na jaře vertikutátorem zlikvidoval
  20. Jasný... ještě překecáme Veverku ať si s náma taky může pofídat A on bude dělat mámu? No fuj...
  21. Přijde princ Bajaja ke králi, šáhne do pytle a praví: "Králi, přinesl jsem Vám hlavu draka." Král šáhnul do jiného pytle a povídá: "No a tady máš ruku princezny."
  22. Péťa

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Platí to pro všechny. Ale občas něco opravdu přehlídneme, rozhodně ne úmyslně. Ale máme zde tlačítko "Nahlásit příspěvek". Není určeno k bonzování, ale k usnadnění práce moderátorům.
  23. Péťa

    problem s palubovkou a svetlami

    Ahoj, druhé vlákno jsem Ti zahodil a u tohoto si oprav název (tlačítkem "Upravit".
    • 6
  24. Péťa

    leták klubu - prosím Vás o pomoc

    • 53
×
×
  • Vytvořit...