Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    Registrační značky na přání

    Já to na fóru čtu pořád: "Parkuju přes 2 místa, přeci si svoji dvacetiletou pixlu nenechám omlátit!"
  2. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    -10.4°C, auta v pohodě. Suchá, otevřít šla.
  3. @Klemoň Proč by dělal změnu v kalendáři? Termín je daný na 99,99% neměnný.
    • 31
  4. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Pořád to je jen alkohol - metla lidstva
  5. Čekal jsem to
  6. V klidu. V podstatě zastávám názor, že vedení by za svoji práci pro klub němělo platit členství, to je to nejmenší. Ale nezdá se Ti, že obracíš? Když Ti nevyšel trapný pokus s oháněním se UOOU, tak zkoušíš další náboje?
  7. To je "veřejná" kontrola. Edit: U ostatních vidíme, jestli jsou "Uživatel" nebo "Člen klubu".
  8. To jsou důvěrná osobní data? Ale no tak...
  9. Péťa

    Dacia Duster

    To je jediný důvod, jiný mě nenapadá. A to bydlím pod horami, ne na rovině. Je pravda, nepotřebuji dělníka do lese. Ale kdybych potřeboval, určitě to nebude osobák s 4x4
  10. Péťa

    Dacia Duster

    Můžu se optat, proč 4x4?
  11. Přímý rozhlasový přenos jednoho dne ze života prezidenta, který začíná v pět hodin ráno. Komentátor: "Je pět hodin. Pan prezident koná malou potřebu. Je šest hodin. Pan prezident koná velkou potřebu. Je sedm hodin. Pan prezident se probouzí".
  12. Toto vlákno mi připomnělo, že bych měl zaplatit řádné členství, protože se na jaře hodlám zúčastnit jednoho klubového srazu, tak abych ušetřil. Ale na druhou stranu, ani předseda @Schreek nemá zaplaceno (řádné členství mu končilo 20.3.2017). Má to tedy smysl?
  13. On se napráská sám
  14. @FrantaCV Tady jsem na to založil vlákno
  15. @Charlie 1 To jsou jen výmluvy Organizátor jezdí Dacií a já tam taky přijedu MB
  16. Běž někam s manželama kámošek, kteří budou muset čekat, až jejich ženy poklábosí s ostatními slepicemi, včetně té...
  17. Zemědělec pěstuje melouny, ale pořád mu je z plantáže někdo krade. Tak jednou večer k plantáži dá cedulku "Jeden meloun je otrávený". Ráno jde zkontrolovat úrodu a na ceduli je napsáno "Tak teď už dva!"
  18. To je spíš o právech na fóru. My moderátoři jsme z větší části nesvéprávní
  19. PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ v pohodě I DVA DNY ******************************************************** Cikánská moudrost: Pes, který štěká, je nedovařený. Eskymácká moudrost: Nikdy nejez žlutý sníh. Francouz si stěžuje: "V poslední době u nás zdražily kurvy." Čech: " U nás ty kurvy zdražily všechno." Lidstvo odjakživa zajímají dvě zásadní otázky: 1) Kdo vymyslel práci? 2) Jak to, že ho ostatní nezabili? A tady je základní otázka: "Existuje život po svatbě?" Moudrost na závěr: Pokud si chcete celý den udržet dobrou náladu, musíte obejmout alespoň osm lidí. Nebo alespoň jednomu dát přes držku.
  20. @oddie Ty mi odposloucháváš firemní telefon?
    • 50
  21. Péťa

    Olaf - 1,6 72 kW

    To tipuji také, ale když už na autě kouli má, proč ji dávat pryč... Třeba to něcov garáži zrovna bude nemocné a bude rád za 306 s tažným
    • 38
  22. Péťa

    Olaf - 1,6 72 kW

    Ahoj, vítej na našem pohodovém klubu. Proč chceš dávat pryč tažné? Nikdy nevíš, kdy se Ti bude hodit... Autorádio Alpine není šaptná volba, zejména pokud koupíš s handsfree. Sám jsem měl UTE-72BT ve 406 a za těch 1.500,-- nedávno prodal.
    • 38
  23. Tak pak se jedině dojet do bazaru na Praze 9 podívat na skutečné VIN.
  24. Zjevně se prodejce spletl. Napiš mu o správné VIN.
  25. Péťa

    jaky mobil?

    Radku, to já vím, ale zatím nevím, jestli jim nebude svítit nějaká ikona, že nemají druhou SIM a jestli je to nebude otravovat i v nějakém jiném SW. No, poznám to. Nikdy jsem nepochopil ten trend dvousimkových mobilů
×
×
  • Vytvořit...