Ta guma je jakoby přehnutá dolů. Ty čudlíky se do ní strčí zespoda a pak už jen trefit díru. Už to chvíli bude co jsem je tam dával tak si teď nejsem jist.
Jo a opravdu těch čudlíků kupte víc. Nejen, že mi jich pár spadlo ale hlavně tam těch dírek je víc než se dá čekat.
A jak jste na tom s vnější gumou dveří co vede od zrcátka podle okna k B sloupku a od B sloupku po trojúhelníček v zadních dveřích? Snad víte jakou myslím.
Mám na ní takové puchýře, vypadá to jako kdyby byla rezatá ale je to guma. Je to asi sluníčkem, nebo fakt nevím. Nová se mi nějak kupovat nechce.
Vypadá tak jen ta moje nebo je to problém u víc aut?