Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    Další 106 GTI

    Dozadu crystal, dopředu chromové angel eyes... Odkud tu kosmetiku objednáváte?
  2. Ta guma je jakoby přehnutá dolů. Ty čudlíky se do ní strčí zespoda a pak už jen trefit díru. Už to chvíli bude co jsem je tam dával tak si teď nejsem jist. Jo a opravdu těch čudlíků kupte víc. Nejen, že mi jich pár spadlo ale hlavně tam těch dírek je víc než se dá čekat. A jak jste na tom s vnější gumou dveří co vede od zrcátka podle okna k B sloupku a od B sloupku po trojúhelníček v zadních dveřích? Snad víte jakou myslím. Mám na ní takové puchýře, vypadá to jako kdyby byla rezatá ale je to guma. Je to asi sluníčkem, nebo fakt nevím. Nová se mi nějak kupovat nechce. Vypadá tak jen ta moje nebo je to problém u víc aut?
    • 26
  3. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Nějaké TOORA T250 hádám. A opravdu k tý 406 sedí.
  4. Je to tak a jsou za závratnou sumu. 0000699786 SPONA 2,50 CZK 2,98 CZK 2,98 CZK
    • 26
  5. Alternativa? Vrakáč.... Jinak originál....
    • 26
  6. Ochutnávka pěkná, už se těším na časopis.
  7. Ty profi fotky číslo 075 a 076 jsou nejhezčí.
  8. Když bude čas tak se přijedu mrknout.
  9. BoneDaddy

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    Vypadá to parádně.
  10. By mě zajímalo kdo to říkal? Stejně jako Pe.Tr s tím nemám problém. I když možná mám stejný problém jako Pe.Tr: přes výfuk(y) to hučení možná neslyším.
    • 19
  11. Ta 306 bude myslím v příštím čísle Tuning Magazine. Mě se ale nelíbí.
    • 46
  12. BoneDaddy

    zmena kotucov

    Jedním slovem: blbost.
  13. BoneDaddy

    Peugeot 106 - 1,1 - Jackie

    Pěkná.
    • 32
  14. BoneDaddy

    páčka směrovek

    Multiplex... Jaký máš ročník? Jak ty páčky vypadají? Ploché nebo kulaté?
    • 13
  15. Jen aby. Ty budíky jsou divný.
    • 31
  16. Souhlas.
    • 46
  17. Mohu jen potvrdit.
    • 19
  18. BoneDaddy

    FILMový koutek

    Viděl jsem nedávno. Docela se mi to líbilo. Tvé hodnocení je tak akorát.
  19. G-force profiler mám na svém autě. Jsem spokojen. A ty šípy jsem nikdy nechtěl ale co se dá dělat.
    • 19
  20. BoneDaddy

    Moment na zadních bubnech

    Tohle? Utahovací momenty PEUGEOT; 106 II (1); 1.4 i Utahovací momenty - podvozek vzadu Upevnění kola 90 Nm Zadní náboj kola/ložisko kola 140 Nm
  21. BoneDaddy

    srovnání 307 a 406

    Hmm samá 406. Možná to téma chtělo založit spíše v pokecu než v sekci 406. Hlasuji také pro 406.
    • 18
  22. BoneDaddy

    Ložisko na pravou poloosu

    Chceš-li 5tku na obrázku: popis ze serviceboxu: 5 3247 06 LOŽISKO 35 X 62 - 16 Cena Peugeot: 0000324706 LOŽISKO 453,25 CZK 539,37 CZK 539,37 CZ
  23. BoneDaddy

    Hrajete golf?

    Jasný. Ale k tématu: golf je moc vznešená hra na to abych ji kazil. Něco jako šachy.
    • 31
  24. BoneDaddy

    Hrajete golf?

    Hmm, fotbal taky žeru.
    • 31
  25. BoneDaddy

    vymena brzdovych kotoucu

    Hmm zajímavej výběr. A ta cenovka taky. Taky by mě zajímala hlučnost až budou zajeté.
    • 21
×
×
  • Vytvořit...