Jump to content

Milhaus_01

Uživatel
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

  Never

About Milhaus_01

 • ID člena
  10836
 • Rank
  Pozorovatel
 1. Já bych se toho nebál. Dneska se i ložiska SKF vyrábí v Polsku tak proč ne Delphi z Polska...
 2. Ano, já jsem popisoval opravu kroužků. :-) Mrkni na odkaz, třeba ti to pomůže...
 3. Ještě dodám, že samozřejmě záleží na disku. Kdyby si tamchtěl dát plecháče s velkým ET tak to by asi problém byl. ..
 4. Na 406 je ET 18. Takže plus mínus nějakej rozumnej milimetr nevadí. Já mám 16\" a na nich ET15a to si myslím, že je akorát. Když tam dáš ET 10-20 tak by si neměl mít problém.
 5. Tak to jo. Já když se pídil jestli by šli objednat samotné tak mi řekli že jedině celý kloub za cca 1500,-. Tam jsoukroužky samozřejmě nové. Ale taky nechápu proč nejdou objednat samostatně!! Tak hodně štěstí při opravě!
 6. Nevím jak daleko už si s opravou, ale podívej se SEM. Už to mám opravené skoro 4 měsíce a zatím v poho! ŤUK ŤUK!!! [upravil dne 29.1.2011 22:17 Milhaus_01] [upravil dne 29.1.2011 22:18 Milhaus_01]
 7. Teď jsem na to zrovna koukal!! Je to opravdu total crash jak píše ozzy!!
 8. Nevím jak je to u 2.1TD, ale 2.0HDi má společnou nádobku na brzdovou kapalinu a zároveň na spojku. Hladina musí být pořád vrozmezí kde má být. Můžeš to mít třeba zavzdušněné...
 9. Tak po čase opět pár poznatků. Se zavařenými kroužky už jezdím cca 2 měsíce a zatím se zdá, že je vše jak má být! Doufám, že to tak bude i nadále. Doporučuju všem, co mají stejný problé to zkusit taky zavařit!!
 10. ostřejší zvuk se oběvil po výmněně naftového filtru a otáčkoměr normálně funguje díky podívám se na ty rozvody Sorry za , ale podívej se i na pravidla Českého pravopisu!! Myslím tím hlavně ten první příspěvek.
 11. Zkus mrknout sem. Tady máš výběr a i se tam dočteš podle čeho se volí tvrdost florbalky a její délka. http://florbal.com/ http://www.florbalobchod.cz/florbalove-hole
 12. Jejich chování je fakt děs!!!
 13. Mrkni sem, myslim že je to to, co hledáš...
 14. Musím se přidat k ostatním, opravdu účelný a přehledný návod!! Určitě ho spousta lidí využije:super Jen doplním, že počet zubů na ABS je 29 nebo 48.
×
×
 • Create New...