Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    Alu kola

    Zender Challenge 7x17\" ET 11; vzadu 15mm podložky.
    • 98
  2. Moc pěkné. Ta 908RC je krásná.
    • 60
  3. BoneDaddy

    svíčky Denso Iridium

    Kód motoru máš XU7JP4? Potom tam má být iridiová svíčka IK16 a normální Denso K20TXR.
    • 63
  4. BoneDaddy

    jakou motorovou pilu? :)

    Doma máme Stihl 390 a spokojenost.
    • 24
  5. BoneDaddy

    Rozmery kolies v TP

    Párkrát tu bylo napsáno že to záleželo na motorizaci a typu výbavy. Bohužel.
    • 51
  6. BoneDaddy

    Rozmery kolies v TP

    Párkrát tu bylo napsáno že to záleželo na motorizaci a typu výbavy. Bohužel.
    • 51
  7. BoneDaddy

    Rozmery kolies v TP

    Já mám tyto kola v TP zapsané a původně tam nebyli. Na novej model se dávali ale na starej ne. Jo tak to jóóóó.
    • 51
  8. BoneDaddy

    Rozmery kolies v TP

    Já mám tyto kola v TP zapsané a původně tam nebyli.
    • 51
  9. BoneDaddy

    Peugeotí triko..

    A lze jej najít někde na stránkách? V serviceboxu v Katalogu výrobků image není nebo jsem slepej.
    • 14
  10. BoneDaddy

    Nikde mi nevedia poradit :(

    Opravdu té 206 sluší.
    • 22
  11. BoneDaddy

    Hybridní budoucnost Peugeotu

    Moc moc pěkné.
    • 20
  12. BoneDaddy

    Peugeotí triko..

    Jen tak blbě tipnu: v Peugeotu?
    • 14
  13. BoneDaddy

    Peugeotí triko..

    Moooc pěkný. To chci.
    • 14
  14. BoneDaddy

    Nákupní taška ?

    Nedávno tady ta mrcha byla. Ale je to masakr.
    • 8
  15. BoneDaddy

    Peugeot reklamy co mě nějak minuly

    Ta na 205 je masakr.
    • 8
  16. 306
    • 16
  17. To jsou kousci.
  18. Kujone, napiš kdy se máme stavit a pomoct ti to hodit na koleje. Ba ne, bude to vypadat móóóóc hezky.
  19. BoneDaddy

    Peugeot reklamy co mě nějak minuly

    Všechny pěkný, ale ta na CC je nejlepší. On má Peugeot všeobecně povedený reklamy.
    • 8
  20. BoneDaddy

    17-palcova kola na 1,6

    Trošku hůř to pojede ale bude to bombově vypadat. A v zavislosti na šířce pneu tuo bude asi víc bumbat.
    • 9
  21. starý mondeo?
    • 18
  22. BoneDaddy

    Nikde mi nevedia poradit :(

    Docela se mi ty disky líbí a na 206 dost dobře sednou.
    • 22
  23. BoneDaddy

    Ako vyzera vas interier 406

    Pěknéé.
  24. BoneDaddy

    tak a je to...

    Jéé, to je přesně to co jsem chtěl vědět. Všichni mi tvrdí že to takhle nejde. Jenže já jsem tele a určítě mě vyjede poloosa. Grr. No nic. Musím to pořádně promyslet.
    • 19
  25. BoneDaddy

    tak a je to...

    Asi jsem se špatně vyjádřil. Jsem to myslel tak, jestli měl sundanou i těhlici apod nebo jestli jen povolil ten šroub na těhlici co drží samotnej tlumič a jakoby ho vystčil nahoru a pak vyndal. No už jsem mu psal SZ tak se to snad dozvím. Teda pokud jsem to tam dobře vyjádřil.
    • 19
×
×
  • Vytvořit...