Asi jsem se špatně vyjádřil. Jsem to myslel tak, jestli měl sundanou i těhlici apod nebo jestli jen povolil ten šroub na těhlici co drží samotnej tlumič a jakoby ho vystčil nahoru a pak vyndal.
No už jsem mu psal SZ tak se to snad dozvím. Teda pokud jsem to tam dobře vyjádřil.