krokáč jsem taky měnil a myslím,že nejsem sám,kdo tuto alternativu zkoušel. Zlepšení bylo. Nadšení ,ale brzy opadlo,když se to vrátilo zpět. Už teda nechcípe,ale otáčky houpají dál.
Výfuk vyměnit a pokud zvuk bude stejný,tak bych zkusil výfuk blíž k motoru. Tedy před lambda sondou. Pokud by byl před ní děravý a nebo špatný těsnění u svodů,bralo by si to třeba falešný vzduch a lambda by mohla dávat špatné info do řídící jednotky.
Ten prdlavý zvuk mám taky,ale ještě jsem se nedostal na opravu. Počítám tak do prázdnin,že bude opraveno. Pokud tahle oprava nepomůže,tak už opravdu nevím.