Přejít na obsah

adraj

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 083
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele adraj

  1. Přijeli jsme po obědě z chalupy.
    • 45
  2. sic na chvilku,ale přece jsme dorazili. Počasí nevyšlo,ale to je asi to nejmenší. Marceli taky jsme se minuli:aut .Po páté hodině jsme už museli vyrazit.
    • 45
  3. Marceli neboj, nebudeš sám pomalej. Dneska pojedu s velkým vozíkem naloženým dřevem. Tak pojedu taky pomalu. Tak je možný,aby si mě ještě nepředjížděl Ty
    • 8
  4. krokáč jsem taky měnil a myslím,že nejsem sám,kdo tuto alternativu zkoušel. Zlepšení bylo. Nadšení ,ale brzy opadlo,když se to vrátilo zpět. Už teda nechcípe,ale otáčky houpají dál. Výfuk vyměnit a pokud zvuk bude stejný,tak bych zkusil výfuk blíž k motoru. Tedy před lambda sondou. Pokud by byl před ní děravý a nebo špatný těsnění u svodů,bralo by si to třeba falešný vzduch a lambda by mohla dávat špatné info do řídící jednotky. Ten prdlavý zvuk mám taky,ale ještě jsem se nedostal na opravu. Počítám tak do prázdnin,že bude opraveno. Pokud tahle oprava nepomůže,tak už opravdu nevím.
  5. napiš odkud jsi. Sháněl jsem blatník a na vrakovišti si řekli víc než za kolik jsem ho koupil v Kelly se slevou. Jinak tady máš pár adres http://www.auto-trejbal.cz/eshop/index.php?vyrobce=&id=e-shop/peugeot/806&hledej=&akt_str=1 http://peugeot-vojkov.o1.cz/index.php?id=4102 http://www.autoland.cz/FIAT/
  6. adraj

    Kudy do Motola??

    pokud se Ti nechce moc přestupovat,tak nejideálnější máš v Kobylisích sednout na tramvaj č.10 (50 minut) jet sní až na Anděl a tam zarohem přestoupit na bus 167 (15minut) a ten tě doveze až do Motola. Tramvají č.14 by to šlo z Kobylis na Anděl taky,ale ta je tedˇve výluce a dost to objíždí. [upravil dne 14/4/10 adraj]
    • 9
  7. adraj

    Busové depo na Seči

    šoupačky mám,ale trošku starší:D:D No jo no půjdu na konec:D
  8. pls na na to moje přibližovadlo:P. Přijedu si pro něj:papa
  9. Plošky stačí očistit . Měl jsem taky ten problém,že při zamknutí mi dotyčné dveře se neuzamkly.
  10. Chtěl bych se vás zeptat zda-li máte někdo zkušenost s vlhkostí a následném použití nopové folie. Dělal jste to někdo? Zajímá mě jestli jste s tím spokojeni a vlhkost tím zmizela. Čeká mě to letos na chalupě. Ale nemám k tomu až takovou důvěru. Podřezávat se mi to nechce. A o injektáži by jsem začal uvažovat až po tý nopovce,pokud by nezabrala. Díky
  11. adraj

    Auta našich snů

    no auto snů bych si představoval asi tak. Aby to bralo maximálně 2litry na 100,hodně velkej kufr,nikdo ho neukradl a neponičil. Na prvním místě v žebříčku spolehlivosti a když už do servisu,tak za pár korun. Takže zůstane asi teda jen u toho snu
    • 67
  12. adraj

    Auta našich snů

    trabant combi. Nenáročné [upravil dne 18/3/10 adraj]
    • 67
  13. adraj

    zadní dveře - prasklé

    pokud by jsi si to komplet dělal sám,tak by se to asi vyplatilo. Pokud by jsi to dával do servisu,tak bych počítal kolem cca 4 tisíc. To už by se možná vyplatilo zkusit nějaké vrakoviště,jestli by se nesehnalo ve stejné barvě. Třeba tady http://www.autoland.cz/PEUGEOT/
  14. adraj

    Naši hokejsti na OH

    škoda škoda. Kluci na ně měli,jen to dotáhnout do konce. Zápas byl moc pěkný.
  15. adraj

    tak kolik je nás ještě tady?

    zpozdilek : ono partnera nebo 806,to v sekci modelů 806 Ti doporučí každý 806. Jsou jen td a hdi. Partner nabídne taky dostatek prostoru,ale určitě né tolik,co nabízí 806. Na tdi nebo hdi,by mohl odpovědět oddie,ten se v těchto motorech asi vyzná nejlépe. Pokud se rozhodneš pro 806, budem jedině rádi:D. Litovat určitě nebudeš.
  16. http://www.dobrepneu.cz/ s obutím zdarma
  17. tak taky menší a si bezvýznamný poznatek. Vyplivla mi totálně baterka. Dal jsem ji na nabíječku a teď mi to neblbne.Opět zatím:D Teda sice pochybuju,že by to bylo zrovna baterkou:myslim
  18. adraj

    Hlavice řadící páky

    ahoj. Žádný fígl v tom není. Jde jen o to sundat ten rámeček a přetáhnout ho i s manžetou přes hlavici naruby. Manžeta je tam přidělaná ve žlábku,kde byla (teda u mě)přidělaná stahovacím páskem.Já mám teda hlavici volně,takže jsem ji sundal,ale chystám se ji přidělat na pevno. Není to vůbec složité. Tak hodně zdaru:papa
  19. http://www.levna-pojistka.cz/cenik.html nevím,neznám.A proto se chci zeptat,máte někdo u nich povinné a nebo zkušenost? Připadá mi to až moc podezřele levné. Je to možné?
  20. adraj

    Noční hlídání

    čágo
  21. adraj

    Noční hlídání

    playstation jsem měl a tenkrát pro mě velká bomba.
  22. adraj

    Noční hlídání

    Ty vogo já chtěl odkaz. Před 9 lety jsem pařil playstation a vše co na něj bylo. Takže mě jakákoliv hra baví Kujva mám pomalý připojení [upravil dne 22/1/10 adraj]
  23. adraj

    Noční hlídání

    je nějaký odkaz na tu hru? Že by jsme se pobavili taky
  24. adraj

    Noční hlídání

    se nediv,že to nejde.
  25. adraj

    Hlavice řadící páky

    takže nejenom pro varice: před nedávnem jsem tu ošoupanou hlavici řadící páky vyměnil. Koupil jsem ji tady http://www.tuningplus.cz/index.php?view=single&druh=&id_zbozi=310 podle něčí rady. Takže , pasuje přesně a po odlepení původní manžety ta nová,objednaná,lze nasadit bez nějakého lepení či jiné skoro namahavé práce. Drží dobře a sic je vůči předešlé tenčí,tak vypadá velmi dobře. Jsem spokojen a teď jen záleží kolik vydrží,jesli víc než to auto a nebo naopak:myslim:D Jo mimochodem,při sundavání manžety té staré je potřeba trocha víc síly:D . Ježíšek se činil a to co jsem si napsal donesl. Jak von to sakra dělá:D:D Dnes hodím foto,jak vypadá hotovo. [upravil dne 22/1/10 adraj]
×
×
  • Vytvořit...