Přejít na obsah

adraj

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 083
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele adraj

  1. adraj

    Noční hlídání

    jde o to,že jdu na zálohu a to se mi může zase vymstít. Pokud někdo nepříjde do práce,tak tam mohu klidně skysnout do 15 hodin. No nic mažu,tak hlídejte [upravil dne 19/2/09 adraj]
  2. adraj

    Noční hlídání

    ses měl líp učit :D:D
  3. adraj

    Noční hlídání

    to já možná taky,ale nejdřív do ní musím dojít,nebo dojet. To ještě nevím. Udělám v práci kukuč a asi tak v 8 jdu domů. SNAD
  4. adraj

    Vcerejsi scena u McDonaldu

    Víš co. Vono,když máš je budit na konečný a už ho cítíš jak smrdí a ted máš na něj šahat,to abych měl pracovní rukavice na jedno použití. Takže drátěné košťátko a dlouby dlouby. A až potom,když se nechce,tak rukavice. A nebo jim stačí zachrastit sirkama u ucha a jdou sami:D
  5. adraj

    Noční hlídání

    tak se na chvilku přidám taky na to hlídání. Ale tak 20 minut. Jdu totiž za chvilku do práce:(
  6. adraj

    Vcerejsi scena u McDonaldu

    Takový bezdéčka pravidelně vyhazuju na konečný. Smrdí to a ještě to má kecy,když letí ven i s jeho 3+1 A jak čtu,tak nabídnout jim jídlo,tak mají reči. Bohužel se stále najdou tací,kteří jim něco dají. Polovina z nich by mohla jít dělat rukama,ale proč,vždyť jim to tak vyhovuje. Budu sice hamoun,ale nic jim nedám. ee To radši přispěju na nějakou dobročinnost.
  7. http://www.planetdan.net/pics/misc/georgie.htm když se zasekne,osvoboď ho myší. Klikni na něj a pohybuj s ním
  8. kuk:D Mno koukam ze se zase kamaradi projevili :D:D:D:D:D víš jak jsme se zapotili :D:D Ale nejvíc na Neonovi:aut
  9. bezva organizace a bezva lidi. Organizátorům moc díky.Bylo to moc fajne
  10. Já si z pátečního večera moc nepamatuju,takže Johne díky:D
  11. adraj

    Noční hlídání

    a že hlídala poctivě
  12. Kdyby jsi Marline přijel trošku dříve,tak by jsi nafotil o jedno zabalené auto víc. [upravil dne 15/2/09 adraj]
  13. Tak nikomu se do společné jízdy asi nechce:D. jelikož se sem zítra asi nedostanu,tak nechám telefon a kdyby se to někomu hodilo,nechť zavolá nebo pošle zprávu. Na tu 17 hodinu tam budu. tel:605747627
  14. Samolepka řezaná bílá vnější velikost základny 20 cm Dík Adraj [upravil dne 11/2/09 adraj]
  15. ....Vlezu oknem?.... Marceli mi s Barenstem nebudem kvůli Tobě mrznout:bojim:D Navíc ten den budu vstávat ve 4,ale mi starší už něco vydržíme:D:aut [upravil dne 11/2/09 adraj]
  16. No je to 2 a 3 třída, a i kdyby byl sníh jsou normálně sjízdný na normálních zimákách, ale stejně myslim že od Brna je lepší ten Náchod proskákat, než jet z Nového města na Skalici a Kostelec Jde o to KUDY z Brna pojedou - pokud přes Ústí a Rychnov, pak se holt městu v dolíku nevyhnou - pokud přes Hradec, pak ze Skalice vlevo (Kobro neboj se, je to v pohodě průjezdný - jezdí tudy autobusy) přesně tak. Je to pohodová cesta:D
  17. Marceli telefon na mě je 605747627 Myslel jsem,že ho na mě ještě máš,jak jsi mi prodával poklice:) No jinak jak psal Mědvěd, vyhovovala by ta 17 hodina? Nebo radši 18? [upravil dne 10/2/09 adraj]
  18. ......(a bude mít odvahu si po příjezdu na penzion stěžovat tak, že zaslechnu byť jen slůvko) - GARANTUJU MU KOUPEL V POTOCE, KTERÝ PENZIONEM PROCHÁZÍ!!!...... Mám dojem,že se někdo ptal jestli jsou tam sprchy. :D:D Jinak na konci České Skalice před pumpou do leva a pořád za nosem. Je to takové zpříjemnění po jízdě skoro pořád rovně. A delší to bude opravdu jen o kousek,ale zase se ušetří čas. Marceli: kolik zde je asi rodilích Pražáků? Taky patřím mezi naplaveniny:aut [upravil dne 10/2/09 adraj] [upravil dne 10/2/09 adraj]
  19. nevím komu by co vyhovovalo. Já mohu už od 14 hodin,Ale to pochybuju,že většina bude už taky z práce doma a nebo v autě na cestě. Tak zkusím nahodit čas 15 nebo 16 a nebo déle? Cesta trvá cca necelé 2 hodiny (teda jak komu:D )
  20. Chtěl bych se zeptat jestli bude nějaký společný odjezd Pražáků a těch co Prahou budou projíždět a nebo se cestou připojí. Eventuelně v kolik by se Vám to hodilo a odkud. Hodilo by se třeba na první pumpě na D11? http://www.mapy.cz/#x=133576960@y=136024784@z=16@mm=FP Čas nechám na většině návrhů(pokud budou:D ) Anebo každý pojede sám za sebe? [upravil dne 9/2/09 adraj]
  21. + Marcel505 ??? Chudák už na něj budem dva [upravil dne 4/2/09 adraj]
  22. to jsem rád,že nejsem v tom sám Barenst: pro jistotu špunty do uší [upravil dne 3/2/09 adraj]
  23. ale musím Tě upozornit,že malinko prej chrápu:D. Já teda nic neslyším:aut Takovej šepot květin [upravil dne 3/2/09 adraj]
  24. a poslední
×
×
  • Vytvořit...