Takový bezdéčka pravidelně vyhazuju na konečný. Smrdí to a ještě to má kecy,když letí ven i s jeho 3+1
A jak čtu,tak nabídnout jim jídlo,tak mají reči.
Bohužel se stále najdou tací,kteří jim něco dají. Polovina z nich by mohla jít dělat rukama,ale proč,vždyť jim to tak vyhovuje.
Budu sice hamoun,ale nic jim nedám. ee
To radši přispěju na nějakou dobročinnost.