:D já nic
No pobavilo mě to velmi. Když už se něco stane u DP,tak ať to stojí za to.
Onen řidič (neznám kdo to je) zastavil na úsekovém děliči. To je cca 10 cm na troleji,kde to je zrovna bez šťávi. S jakoukoliv tramvají by nebyl problém něj odjet,leč u Porsche to problém taky není,jen je to složitější. Musí se jedním tlačítkem to jakoby odbrzdit no a když je to na rovince,tak stačí 3 chlapi,kteří ji popotlačí a jede se dál. Jenže ve vozovně Motol byli kluci jen dva a asi nic moc síla a tak poprosili onoho řidiče,aby jim šel píchnout. Řidič ovšem zapoměl a nechal páku jízdy dopředu. No a co asi mohlo nastat,když ji chytrolíni posunuli kde byl proud? Ano za A je správně,tramvaj se dala do pohyby směrem k vratům,které se běžně otvírají cca minutu,možná déle. Tákže si vrata otevřela trošičku rychleji a uháněla směr centrum. Štěstí bylo to,že ono tlačítko na to odbrždění popojetí nedává možnost tramvaji jet větší rychlostí než 20 km. Podle mě tato rychlost bude snížena na 5km a i tak budou mít někteří problémy:D:D:D Ale co aspoň bude řidič slavnej. A příští rok při jízdě zručnosti bude nová disciplína \" běh a jízda na kole podél tramvaje a následný přeskok do ní\" :D:D