Přejít na obsah

adraj

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 083
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele adraj

  1. http://www.citroeny.cz/forumxxx/viewtopic.php?p=38666&highlight=&sid=a03fb195f410cd93dce8c972e004b52c#38666 Řeším ted ten samý problém s Ferrym. Je to popsané až dole. aaamilan kde jsi ho sehnal,kdyby ten můj nešel opravit Dík
    • 7
  2. Začal se mi zasekávat tachometr a nevrací se zpět. Nevíte někdo o opravně v Praze. Díky
  3. Medvěde nemám. Kdyby byla,tak si pískám. Na tenhle typ tramvaje se dávala jako jestli se to osvědčí,že by se dávala i na ostatní typy. Osvědčilo,ale najednou je o ní nějak ticho. [upravil dne 23/7/10 adraj]
    • 43
  4. Děs a hrůza. Za sklem tramvaje. Kolik je v kabině ani nechci vědět. Kolikrát vylezu z kabiny na sluníčko,kde je příjemě.
    • 43
  5. adraj

    pocitadlo kilometrov

    taky byl ten samý problém. Zkus pojistky pod volantem. Měla by to být 5A. Teď nemám obrázek,ale tak aspoň by to měla být 25 pojistka odzhora z leva.
  6. Radši jsem už hned neodpovídal. Odpověd znám,ale nechtěl jsem být první
    • 27
  7. tak i já nakonec bohužel nedorazím. Měl jsem mít volno,ale v sobotu musím ráno do práce. Tak to vyjde příště. Užijte si to
  8. adraj

    Potkal jsem klubáka...

    Se tady furt potkáváte. Tak schválně,kdo uvidí zítra mě:D:D . Cesta: Krč-spojka-po starý směr Kolín. Velký auto před velkým vozejkem plným dřeva :D:D po 14 hodině.
  9. jen doufám,že se přihlásí víc lidí. Začínají dovolené,takže trošku pochybuju. Kolik je zatím lidí přihlášených,když nebudu počítat ty co přijedou v sobotu na čumendu.
  10. Na prostřední sedačku je jen 2bodový. Zkusil bych nějaké vrakoviště a nebo sehnat a udělat ten 2bodový sám. Nový mě cca před 4roky vyšel v Peugeotu na 2,400 korun. Ale na té prostřední vozíme jen psa a pro něj mám udělaný speciál. Pokud nás jede 5 nebo 6,tak tu úzkou dávám dozadu kde je normální pás. Co se týče předních mlhovek,tak to je nová páčka pod volant a kabely. sehnal jsem záslepky a bylo vyřešeno. Záleží samozřejmě na každém co chce.
  11. Účast asi nebude tak hojná a tak ji podpořím. Přijeli by jsme s mojí polovičkou v pátek. Cca kolem té 20hodiny:super.
  12. adraj

    Laminatova plovouci podlaha

    ty ale nemáš betonovou podlahu. Máš dřevotřísku nebo něco podobnýho. Tak to lepidlo by asi nebylo to nejlepší. Jinak se lepidlo namíchá jak voda a potom se roztáhne třeba hraběma. Po vytvrdnutí zameteš vzduchový bubliny. Dělal jsem i přes centimetr a vždycky to bylo v pohodě. Jo podklad natřít sokratem a i do lepidla trošku přidat.
    • 52
  13. asi si budem muset popovídat u Zulu koly:D
    • 11
  14. adraj

    Laminatova plovouci podlaha

    Benžík: mám osvědčené,že kdekoliv jsme vyrovnávali podlahu,pokud tam bylo víc jak 0,5cm,Tak nejdřív vylejt obyč lepidlem na obklady. Potom nivelačku.Vyjde to o dost levněji a s tím lepidlem se dělá líp. Musí být teda hodně řidký.
    • 52
  15. Šalda: to by jsme si asi moc nepokecali:D:D:D. Normáně hokej nesleduju,ale olympiádu nebo mistrovství to jo
    • 11
  16. adraj

    Laminatova plovouci podlaha

    dával jsem minulý rok lamino taky. Už v životě nikdy tmavý,je na tom vidět kde jaký škrábnutí. Navíc máme vzor Country a ten škrábanec někde je vidět někde ne. Mám doma sice opravnou sadu,ale ještě jsem nepoužil. Rozmysli si co bude opravdu lepší jestli oprava stavajících parket a nebo lamino. Jinak 6mm nebrat,to je tak na chalupu kde moc nejsi.
    • 52
  17. :myslim:myslimbych se asi nechal přemluvit,když se podává jedna ZULU kola za účast:D Á špatně jsem četl. Už se nepodává:D:D [upravil dne 20/6/10 adraj]
  18. adraj

    tramvaj

    :D já nic No pobavilo mě to velmi. Když už se něco stane u DP,tak ať to stojí za to. Onen řidič (neznám kdo to je) zastavil na úsekovém děliči. To je cca 10 cm na troleji,kde to je zrovna bez šťávi. S jakoukoliv tramvají by nebyl problém něj odjet,leč u Porsche to problém taky není,jen je to složitější. Musí se jedním tlačítkem to jakoby odbrzdit no a když je to na rovince,tak stačí 3 chlapi,kteří ji popotlačí a jede se dál. Jenže ve vozovně Motol byli kluci jen dva a asi nic moc síla a tak poprosili onoho řidiče,aby jim šel píchnout. Řidič ovšem zapoměl a nechal páku jízdy dopředu. No a co asi mohlo nastat,když ji chytrolíni posunuli kde byl proud? Ano za A je správně,tramvaj se dala do pohyby směrem k vratům,které se běžně otvírají cca minutu,možná déle. Tákže si vrata otevřela trošičku rychleji a uháněla směr centrum. Štěstí bylo to,že ono tlačítko na to odbrždění popojetí nedává možnost tramvaji jet větší rychlostí než 20 km. Podle mě tato rychlost bude snížena na 5km a i tak budou mít někteří problémy:D:D:D Ale co aspoň bude řidič slavnej. A příští rok při jízdě zručnosti bude nová disciplína \" běh a jízda na kole podél tramvaje a následný přeskok do ní\" :D:D
    • 15
  19. adraj

    806 HDi peľový filter

    tak jak píšou kluci výše. V těch je,ale jestli tam máš k tomu i rámečky,pokud teda tam nějaké filtry máš. Já je tam bohužel nemám.
  20. Tak bohužel i takové řidiče zaměstnává dopravní podnik. Řidič pochází z vozovny Žižkov a na zastávku přijel o něco dříve nežli měl. Bohužel je to o něm známé. Je prý schopen (já ho neviděl) cvičit i na Václaváku. Tak nevím jestli to už není na Chocholouška. Pokud necvičí na zastávce před tramvaji,tak v ní a to na konečné.
  21. adraj

    Tak už i vozejček se dočkal ALU

    tak já jsem sice alu nedával,protože na ten můj snad ani neseženu. Moc malinký kolečka . Ale po kompletním rozebrání a broušení,natření a složení jsem sním spokojen. Vypadá jako nový. Jinak jsem pár vozíků s alu viděl a vypadá to slušně.
    • 13
  22. tímto děkuji OKáčkovi a Honzovi 406,že si udělal chviličku. Děkuji Počasí opravdu nepřálo,ale to vůbec nevadilo a práce šla dobře od ruky. A výlet do Českých Budějovic? Vždyť já tam vlastně byl poprvé
  23. adraj

    ČESKO : ŠVÉDSKO

    tak budu zkoušet naladit rádio. Když začíná hokej začínám i já v práci [upravil dne 23/5/10 adraj]
    • 38
  24. adraj

    Noční hlídání

    vzdáváš? [upravil dne 21/5/10 adraj]
  25. bál jsem se různých recenzí než jsem koupil naší 806 vůči topení. snad všude psali jak to v zimě špatně topí. Já teda jsem maximálně spokojen. V zimě ikdyž pěkně mrzne lezu do auta v tričku bo se mi nechce zachvíly svlékat. Jinak podle mého názoru topí ryhleji benzín.
    • 39
×
×
  • Vytvořit...