Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Péžo 306 break 2.0 hdi


radyn91

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...
  • O 5 týdnů později...

Díky Johnovi za pomoc při čištění vstřiků a palivové soustavy motoru pomocí TEC2000. Teda řeknu vám, že z toho vylezla pěkná srajda. Tím pádem se vyměnil palivový filtr. Po aplikaci se mi zdá, že je motor klidnější, trošku tišší, snížila se kouřivost, malinko líp jede v nízkých otáčkách :) :) Na cestě je těsnění pod vanu. Né že by tekla, ale chci se podívat dovnitř, jestli tam nejsou nějaký usazeniny a ty případně odstranit. :)

Upraveno uživatelem radyn91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

STK proběhla bez problémů, všechno svítí, troubí, stírá :D Jedinná závada je horší ruční brzda na pravém zadním kole, takže bude výměna lanovodů, stejně v zimě zlobily :):) Takže zase na 2 roky vystaráno :roker

Upraveno uživatelem radyn91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

Proběhla výměna lanovodů k ruční brzdě. Jedinný zádrhel byl dostat ty starý pouzdra ven z díry v brzdiči. No nakonec pomohla větší síla a bylo to hned :D Ručka funguje jak nikdy předtím :) Další bude výměna zadního tlumiče, protože při plným plynu v něm něco hrozně syčí. Asi je nějaká přepážka zborcená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A namazal jsi ten plastový bazmek, co jde do hliníkovýho brzdiče? Aby to pak šlo vyndat. 

Já měl s tím taky problémy, byly tam 5 let a nechtělo se jim ven, tak jsem je máznul. Sice nevím, zda je ještě někdy budu měnit, ale člověk nikdy neví. ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...

Tak dnes prolomeno bájných 222222km :D Starty v mrazu na výbornou, v hlubokém sněhu jede moc pěkně :) Auto funguje tak, jak má. Jen trochu zlobí zámek spolujezdce, asi vadnej motorek odemykání/zamykání. To budu řešit až nebude taková kosa :) 

16010690_10208835961480269_2109669746_o.jpg

IMG_20170114_111204.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Po delší odmlce, proběhla výměna oleje, filtrů, klasika :) Nyní proběhlo i "vyčištění motoru" s přípravkem cyclo motor flush. změnu necítím, ale třeba to motoru aspoň trochu pomohlo :) Jsme denně v provozu, bez závad a polykáme kilometry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 3 měsíce později...

Tak asi jako každý, chystáme se na zimu. Takže opět olej, filtry. Letos nové zimáky Matador MP92 SibirSnow, 15" plechy a středový krytky. Plány do budoucna - zpěvnění zadní nápravy - přidání pér pod dorazy. Jsem zvědav jak se změní tuchost a chování zadku . Pokud to někdo řešil, rád se něco dozvím , jestli se dá použít něco z jiných aut, nebo musí být přímo speciální :) A trochu zlobí zámek 5 dveří, ale mám náhradní, takže to jen nějakým způsobem vyndat a dát zpět. Moc místa tam teda není :/

aasdas.jpg

IMG_20171022_171101.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...