Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Změna statusu řádný člen na čestný člen


Pe.Tr

Recommended Posts

Charlie, taky by mě to zajímalo....

Jinak já jsem spokojený, pro mě je zásadní podpora srazů a běh fóra. Kartičku na slevy dílů defacto nevyužívám (mám větší :cool: )

edit po tvém příspěvku....

Já bych co se týče inzerce, ještě přitvrdil

[upravil dne 4/3/12 22:09 od punkac]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ubytek v obdobnem radu (100-150 radnych clenu) neni nic noveho. Je tomu tak kazdorocne, placa se to mezi 3-5 stovkami radnych clenu.

Cast lidi zrejme jeste pribude, protoze jen zapomeli a doplati, cast nezaplati protoze je neco odradilo nebo maji jine priority a zajmy, a cast nezaplati jednoduse proto, ze si predplatili jen na rok s nejakym cilem - kdysi to byla napr. dokumentace k vozum, take to mohla byt jednorazova akce kvuli sleve na nakup nahradnich dilu a dale ji nepotrebuji, atd. - proste je k radnemu clenstvi motivoval jednorazovy ekonomicky prospech.

V prubehu roku zase nejaci radni clenove pribudou, aby mohli napresrok opet odpadnout, tot kolobeh zivota ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řádní členové se točili vždy kolem 400 ...

Výdy jsou nový náplavky, který chtěj jednorázovku třeba slevu a 200 - 250 bych tipl, že to berou standardně, jako svou výhodu, nebo podporu klubu ...

Myslim, že přes 500 jsme nikdy nepřehoupli - i když k tomu byl myslím od roku 2009 díky rozšiřující se členské základně ze SVK velký potenciál, ale zase začli stagnovat CZ ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

takže aktuálně 371 řádných členů z toho 55 řádů ze Slovenska :potlesk , pravdou je že v spousta mě známých nicků členství neprodloužila , proč , to vědí jen oni, každopádně minulým víkendem skončila dle stanov doba hájení a ti kteří členství nestihly prodloužit to mají opět za 400,- . O své fotky nepřijdete , po připsání částky na naše účty se Vaše fota v profilu opět objeví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...