Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tuning audiotechniky


peugeot09

Recommended Posts

Vážení členové Peugeot clubu, jakožto člověk, který se audiem zabývá veškerý svůj volný čas si dovoluji vám nabídnout veškeré myslitelné i nemyslitelné služby v oblasti autohifi.

Mám solidní znalosti a zkušenosti především z těchto oblastí:

1) Tuning zesilovačů

2) Tuning reproduktorů

3) Měření TS parametrů reproduktorů

4) Měření impedanční charakteristiky reproduktoru

5) Návrh nejlepší možné ozvučnice pro libovolný reproduktor s následným proměřením a doladěním do dokonalosti

a spoustu dalších věcí týkající se audiotechniky.

Pište a ptejte se, jsem tu jenom pro vás. :papa:super

[upravil dne 6/8/09 peugeot09]

[upravil dne 6/8/09 peugeot09]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,sakra jseš moc daleko.Objednal jsem si do předních dveří Kicx GFQ 6.2 a do zadních Kicx GFQ 165.Dveře chci vytlumit ALFATECkem D 52.Do kufru chci strčit subwoofer BLAUPUNKT THB 200A.Teď ještě řeším,zdali nemám repra honit přes čtyřkanálový zesík.Potřeboval bych poradit.Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přirozeně že ne. Můj čas je drahý, ale se členy tohoto klubu se rád domluvím na rozumné částce. Máte to tu strašně fajn. :super

Jurko: Doteď jsem to řešil tak, že mi dotyčný zájemce o tuning zaslal svůj zesilovač (pořádně zabalený) poštou, já jsem ho shlédnul, navrhnul možnost úprav a sdělil jsem to dotyčnému, který se rozhodl, zda nabídku akceptuje, či nikoliv. Zatím se nestalo, že by někdo byl proti. Navíc, všichni zatím byli spokojeni. Doufám, že i členové Peugeot Clubu na tom budou stejně.

[upravil dne 13/7/09 peugeot09]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 4 měsíce později...

Tuning obecně znamená vylepšení vlastností určité konkrétní věci, tuzing je designové vylepšení určité věci. Dva zásadně rozdílné pojmy.

Tuning zesilovače spočívá v několika různých úkonech, přičemž výsledkem je klidně i nejlepší možný zvuk a nejvyšší výkon, který je možné z daného zapojení dostat.

Tuzing zesilovače je třeba přestříkání deklu. Nemá vliv na funkci, pouze dizajnová záležitost, která se někomu líbí, jinému ne.

Tolik v kostce.

OT: Mimochodem, nepsal jsem nic o tom, že jsou zavařené dveře na 306ce hnusné, celou dobu tam mluvím o Felicii... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeot09

Tuzing zesilovače je třeba přestříkání deklu. Nemá vliv na funkci, pouze dizajnová záležitost, která se někomu líbí, jinému ne.

Tolik v kostce.

Tomu se spíš říká Styling;)

Tuzing je spíš zhnusení,viz vlákno v sekci Tuning:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nevím, co bys mi s mým poněkud drahým zařízením aspoň v principu dělal... tak nic... Nejde o know-how, to přeci spočívá v technických detailech, ale o základ toho, co s těmi zařízeními provádíš. To bys měl sdělit každému zájemci. Stejně, jako pekař MUSÍ sdělit, co do housek dává (Know-how spočívá v poměru, případně pořadí a některých technologigí použitých při výrobě). Mj. pracuji ve výrobní firmě a děláme na zakázku. Nedodat základní technickou dokumentaci NELZE. Zákazník má právo vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm.. když mě by to zajímalo před zásahem, před případnou cestou... ;-) Abych to shrnul: Jak jsem psal, taky vyrábíme... A když jdeme do tendru, nelze tam jís s tím, že \"nám to prostě funguje\". Takových je na trhu dost. Vždy je nutno nějakou tu relevantní info pustit a nehrát si na tajnou organizaci, nebo ochranu před průmyslovou špionáží. Tak se prodávat fakt nedá.

[upravil dne 26.12.2009 Edison]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...