Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

automaticka aktivace destoveho senzoru


buml

Recommended Posts

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Tomášik

Najviac sa mi doteraz páčil klasický cyklovač na Octavii. Nastavím si intenzitu, akú potrebujem a vybavené.

tak jestli bych si mel vynrat cyklovac, tak zadna Octava nebo co podobneho Skoda Felicia GLXi a jeji pametovy cyklovac, cvaknu jednou a vypnu, potom az bude potreba zapnu a jiz necham bejt a cyklovac funguje presne v intervalu kdy se ho znovu spustil. Lepci sem este nevidel:potlesk:potlesk:potlesk jo vono se rika skodovka, ale neco taky umeli vychytat;)

Jo funguje přesně:D:D:D, za 5 vteřin ho znovu zapneš a pamatuje si 8 vteřin:D:D:D:D, chtělo by to asi líp vychytat. Do 105ky jsem si dělal sám ze stavebnice a dalo se to nastavit trimrama, tady v ty Feldě mam pocit že je to natvrdo blbě:(

[upravil dne 19/9/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Ferry > ja se to bral jen jako reakci na klasicky cyklovace, ze s timhle sem byl spokojenej. Destovej senzor uz neberu jako cyklovac.

2 Radek > mel sem Feldu necely 4 roky afungoval mi presne jak sem potreboval, tak nevim. Vono to bylo dle vybavy LX nemeli a nebo snad natvrdo a GLX meli tenhle pametovej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Páni, včera mi môj senzor začal robiť isté veci, ktoré zasa prispeli k zvýšeniu mojej "spokojnosti" s funkcionalitou a vyladenosťou senzoru... :grr

Odchádzal som z práce, pršalo ako besné, tak som zapol senzor. Po chvíli prestalo liať a už iba mrholilo a keďže frekvencia cyklov, ktoré začal robiť bola zbytočne vysoká, stierače som na chvíľu vypol celkom. Pri ďalšom zapnutí, napriek tomu, že stále iba mrholilo mi už senzor nefungoval vôbec a stierače išli pomalšou rýchlosťou bez prestávky. A to mi teraz robí zakaždým. Čiže: naštartujem, zapnem páčku do polohy "senzor", všetko funguje. Vypnem stierače, po chvíli dám zasa polohu "senzor" a už nefunguje a stiera bez prestávky... aj celkom suché okno!!! Stalo sa to tu niekomu niekedy?:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že senzor deště je příjemná vychytávka. Mně vyhovuje jeho funkčnost - klasický cyklovač nedokáže reagovat na chlístanec od protijedoucího auta a ani na proměnlivou sílu deště. Já jsem spokojen. I když samozřejmě si dokážu představit život bez něj ale proč nemít nějakou příjemnost... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dalick

Já si myslím, že senzor deště je příjemná vychytávka. Mně vyhovuje jeho funkčnost - klasický cyklovač nedokáže reagovat na chlístanec od protijedoucího auta a ani na proměnlivou sílu deště. Já jsem spokojen. I když samozřejmě si dokážu představit život bez něj ale proč nemít nějakou příjemnost... ;)

To ja si zivot uz bez predstavit nedokazu, prepnu, nestaram se... Kdyz pak jedu necim jinym tak me to nervuje ze se o to musim starat :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...