Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koberce do P307


vlacir1

Recommended Posts

Tak to vypadá, že jsou to ty samý, ale právě tyto jsem nechtěl. Jde mi o to, když budu nastupovat do auta s botama od sněhu, tak i když si je oklepu, tak tam vždycky sníh zůstane. V autě se rozpustí a na těchto kobercích to z přední části krásně sjede dozadu a vzadu se to v těch mělkých důlcích neudrží, takže to steče mimo kobereček na čalounění podlahy.

Kdežto koberečky na obrázku níže mají takové čtverečky, kdy výška těch hran je tak 2 mm, takže ta voda se daleko od podrážek nedostane (pokud ji tam teda není moc).

Toť má teorie, má-li někdo jiný názor, tak .......

[upravil dne 4/10/2007 Trundik]

post-0-14109596651371_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toť má teorie, má-li někdo jiný názor, tak .......

Jsem stejného názoru. Čtverečky jsou lepší.

Edit: Když jsem kdysi brigádně závodil za DHL, měl jsem denně vysedání a nasedání třeba 40. To se pod nohama udělá taková louže, že mi to dírou v botě teklo zase dovnitř. Vyřešil to kus hadru, kterej se nechal přes noc na topení uschnout (nebo se mohl nechat v autě a do rána zmrznul :) )

[upravil dne 4.10.2007 Ticcino]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Toť má teorie, má-li někdo jiný názor, tak .......

Jsem stejného názoru. Čtverečky jsou lepší.

Edit: Když jsem kdysi brigádně závodil za DHL, měl jsem denně vysedání a nasedání třeba 40. To se pod nohama udělá taková louže, že mi to dírou v botě teklo zase dovnitř. Vyřešil to kus hadru, kterej se nechal přes noc na topení uschnout (nebo se mohl nechat v autě a do rána zmrznul :) )

[upravil dne 4.10.2007 Ticcino]

To jsou ty co jsem tu popisoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toť má teorie, má-li někdo jiný názor, tak .......

[upravil dne 4/10/2007 Trundik]

Jasně že ty čtverečky pojmou víc vody. Takže určitě budou účelovější, ale tamty jsou zase hezčí:D Já v zimě toho tolik nenajezdím, takže nějaké rybníky u mě nehrozí, tím je náš náhled na praktičnost jiný ... a vo tom to je ne??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Pěkná práce. Jakým způsobem máš udělané to lemování? Mám známýho, kterej koberce obšíval (ale už to asi nedělá, je mu cca 70 let) Měl na to speciální šicí stroj. Nechal sis to někde dělat nebo sis to olemoval sám?

ospravedlnujem sa pre mna dlhsi cas som tu nebol lebo som sa v sobotu zenil a mal som frmol ako cert no to lemovanie je site obycajnou lemovackou ktoru dostat hadam v kazdom obchode s cvernami a stuzkami alebo vlnou na strikovanie a ten napis 307 je sity na monterkovinu ale skoda ze sa to nedalo vysit priamo na koberec no nevadi :roker:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že ty originál koberce nemají ty čtverečky, to by byla ideální kombinace. :myslim V předchozím autě jsem měl ty čtverečkový jak jsou vyfoceny výše a dost mě štvalo, že velice brzy začaly kluzat po podlaze, sůl je časem začala rozežírat až nakonec u řidiče tekla voda skz.:mrk:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, nevím. U obrázku není nápis ilustrační foto, takže pokud jsou to opravdu ty, co na P307 prodávají, tak podle mne nebudou sedět, protože přední koberce nemají výrazné vykrojení na středový tunel před sedačkama. To je problém nákupů přes internet, pokud člověk potřebuje sehnat něco opravdu akurátně. Není nad to, když je možné to vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: pazout

do 22.12.2007 20% sleva na příslušenství Peugeot

Tak jsem koupil origo koberečky s napisem 307 se pěknou slevou...

www.peugeot.cz/zima

koukam na to a treba v ty tabulce nejsou koberce na 307 :myslim to je podivna nabidka...:bojim proc ne pro vsechny typy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

Původně zaslal: amiandrew

Objednal jsem si gomové koberečky ze Zubří pro P307 a sedí jako pr*el na hrnci :-)

Fakt paráda.

Jen pro formu, jedná se o TYTO

fakt tak dobre sedi? nevadi pri vymackaani spojky apod? taky sem na ne koukal...kolik to vyslo i s postou?

Sedí opravdu perfektně, nevadí žádná práce s pedály - měl jsem tam normální koberečky, který se různě ohybaly a celé to pod spojkou bylo zmačkané a měl jsem z toho často špatný pocit, že se mi něco plete pod nohama. Tyhlecty jsou super.

Objednával jsem toho trochu víc, takže cena koberečků je 625,- a poštovné činilo 90Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: amiandrew

Původně zaslal: petr307

Původně zaslal: amiandrew

Objednal jsem si gomové koberečky ze Zubří pro P307 a sedí jako pr*el na hrnci :-)

Fakt paráda.

Jen pro formu, jedná se o TYTO

fakt tak dobre sedi? nevadi pri vymackaani spojky apod? taky sem na ne koukal...kolik to vyslo i s postou?

Sedí opravdu perfektně, nevadí žádná práce s pedály - měl jsem tam normální koberečky, který se různě ohybaly a celé to pod spojkou bylo zmačkané a měl jsem z toho často špatný pocit, že se mi něco plete pod nohama. Tyhlecty jsou super.

Objednával jsem toho trochu víc, takže cena koberečků je 625,- a poštovné činilo 90Kč.

tak to je super, jdu do toho, diky! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...