Sign in to follow this  
Followers 0
merlin67

Výměna žárovky

7 posts in this topic

Ahoj,

odešla mi žárovka na zadních světlech u P 307 HB. Nevíte, jak se k nim dostanu, abych ji vyměnil. Manuál sice mám, ale ve francouzštině, takže na dvě věci

Díky předem

Původně zaslal: Kurt

Díky moc. Přesně takhle to je v tom mém manuálu, jen ta řeč není tak srozumitelná ;)

ještě jednou díky

Původně zaslal: merlin67

Díky moc. Přesně takhle to je v tom mém manuálu, jen ta řeč není tak srozumitelná ;)

ještě jednou díky

Tak k tomu ještě jednu radu - zaregistruj se tady: http://public.infotec.peugeot.com/, na zadaný e-mail přijdou přihlašovací údaje a po přihlášení klikni vlevo nahoře na \"Příručky pro uživatělě\", otevře se nové okno, tam vyber jazyk, model auta a můžeš prohlížet návod. ;)

Kurt: Ještě napiš jak odrbat ty kredity, bez toho tě to tam nepustí. A 10 euro za hodinu je celkem dost. Díky

Původně zaslal: Harosh

Kurt: Ještě napiš jak odrbat ty kredity, bez toho tě to tam nepustí. A 10 euro za hodinu je celkem dost. Díky

Jaký zase odrbávání? Jistě, že tě tam pustí!

Neplatil jsem nic, prohlížení uživatelských příručet je bezplatné, platí se jen za technickou dokumentaci.

Já jsem to řešil tak, že jsem text v původním jazyce přepsal na počítači a překladačem webových stránek to nechal přeložit - celkem to ujde, některé výrazy se musí lépe počeštit.

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: merlin67

ještě jednou díky

Tak k tomu ještě jednu radu - zaregistruj se tady: http://public.infotec.peugeot.com/, na zadaný e-mail přijdou přihlašovací údaje a po přihlášení klikni vlevo nahoře na \"Příručky pro uživatělě\", otevře se nové okno, tam vyber jazyk, model auta a můžeš prohlížet návod. ;)

Skoda jen ze tam nemaj i archiv starsich modelu, napr. 106ka, 306ka ty uz tam nejsou vubec a 406ka je tam modely od 2001