Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tak a u nas uz snezi


jozefsv

Recommended Posts

No jo, na letišti se blbne hezky :D, dneska jsem to v práci taky zkoušel a po nádherný boční jízdě jsem se z tý hromádky sněhu skoro nedostal :D Taky mám dost přetáčivou káru :D (těžkej motor a prázdnej kufr dokáže svý :D:super)

P.S.: Marline, na kterym jsi byl letišti (v okolí Český Lípy vim asi o čtyřech)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

No. A v Praze stojí Jižní spojka kvůli nějakým za...ým kamionům s exotickou posádkou, co jako vždy když je sníh na něj akorát vejraj. pak se do sebe zaklíněj a tím pádem je pětina Prahy na spoustu hodin odřízlá od dopravy. A řetězově do hodiny začne kolabovat doprava po celé Praze a zase si tady přečteme spoustu vtipných příspěvků, jak Pražáci neumějí jezdit. Prostě jako každý rok, už je to tady. :nevim

Takže sníh dorazil i do Prahy:myslim:myslim:myslim:myslim:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

A opravdu je to sníh??:myslim:myslim:myslim

No je to takový bílý studený mokrý svinstvo, na kterym auto krásně klouže, tak snad jo :myslim:D

oni: A co třeba parkoviště u TRW (za Olympií), tam ses podívat nebyl? Je to docela velký, jen si ho nejdřív projdi, aby tam nečuměl někde třeba sloupek nebo kus betonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: OK406

A opravdu je to sníh??:myslim:myslim:myslim

No je to takový bílý studený mokrý svinstvo, na kterym auto krásně klouže, tak snad jo :myslim:D

oni: A co třeba parkoviště u TRW (za Olympií), tam ses podívat nebyl? Je to docela velký, jen si ho nejdřív projdi, aby tam nečuměl někde třeba sloupek nebo kus betonu.

tam jsem byli vcera s kamosem a moc velky to neni,skoncilo to bouchlim rafkem,takze tam uz ne-e!!!!!!!:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked so vcera zavadzal tento prispevok tak to snad vyzeralo ze dosla zima.ale ona u nas nedosla:o v noci opat dast a cez den to iste.takze uz sme tu na vychode aj zabudli ako ten sneh vyzera.od vecera uz ani neprsi a je pomerne teplo.az sa mi nechce verit co ste to tu podavali za fotky.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

ked so vcera zavadzal tento prispevok tak to snad vyzeralo ze dosla zima.ale ona u nas nedosla:o v noci opat dast a cez den to iste.takze uz sme tu na vychode aj zabudli ako ten sneh vyzera.od vecera uz ani neprsi a je pomerne teplo.az sa mi nechce verit co ste to tu podavali za fotky.:myslim

Neklam:P Poobede snezilo. Neviem presne kde v SV byvas ale na table sa ten \"sneh\" ako tak drzi...sice je to iba poprasok ale celkom sa smyka. No uvidimce ci este bude Perinbaba sypat aj u nas:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mi16

Původně zaslal: jozefsv

ked so vcera zavadzal tento prispevok tak to snad vyzeralo ze dosla zima.ale ona u nas nedosla:o v noci opat dast a cez den to iste.takze uz sme tu na vychode aj zabudli ako ten sneh vyzera.od vecera uz ani neprsi a je pomerne teplo.az sa mi nechce verit co ste to tu podavali za fotky.:myslim

Neklam:P Poobede snezilo. Neviem presne kde v SV byvas ale na table sa ten \"sneh\" ako tak drzi...sice je to iba poprasok ale celkom sa smyka. No uvidimce ci este bude Perinbaba sypat aj u nas:myslim

to sotva.pozri si kedy som podaval prispevok a kedy si odpisoval ty.dnes uz mame kopu snehu chapem.hotovych 0,5 cm.:potlesk

miestami ziaden

sorry za zavadzanie.som si nevsimol ze nie vcera som zavadzal prispevok,ale predvcerom.nevsimol som si tem cas 00:16

[upravil dne 25.1.07 jozefsv]

[upravil dne 25.1.07 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: mi16

Původně zaslal: jozefsv

ked so vcera zavadzal tento prispevok tak to snad vyzeralo ze dosla zima.ale ona u nas nedosla:o v noci opat dast a cez den to iste.takze uz sme tu na vychode aj zabudli ako ten sneh vyzera.od vecera uz ani neprsi a je pomerne teplo.az sa mi nechce verit co ste to tu podavali za fotky.:myslim

Neklam:P Poobede snezilo. Neviem presne kde v SV byvas ale na table sa ten \"sneh\" ako tak drzi...sice je to iba poprasok ale celkom sa smyka. No uvidimce ci este bude Perinbaba sypat aj u nas:myslim

to sotva.pozri si kedy som podaval prispevok a kedy si odpisoval ty.dnes uz mame kopu snehu chapem.hotovych 0,5 cm.:potlesk

miestami ziaden

sorry za zavadzanie.som si nevsimol ze nie vcera som zavadzal prispevok,ale predvcerom.nevsimol som si tem cas 00:16

[upravil dne 25.1.07 jozefsv]

[upravil dne 25.1.07 jozefsv]

Ja som pozeral iba na datum, cas som nepozeral. Sorry za :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...