Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní gumy


Guest Jauda

Recommended Posts

V mém užším výběru a prostudování asi všech testů gum za poslední 3 roky - alespoň co jsem našel na netu - se rozmýšlím mezi Dunlop WS 3D za 1678,- a Firestone WH za 1403,-. Co myslíte? Vyplatí se dát 1100 navíc za 4gumy? Jezdím převážně na sněhu a ledu kratší trasy. Na mokro snad ani nenarazím. Jinak rozměry 195/65/R15 T. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi,

já už druhý rok jezdím LASSA SNOWAYS II v 15\" a jsem naprosto spokojenej. Dostal jsem je namontovaný od P-koncesionáře 4ks za asi 7.500,- Kč i s prací.

Vloni jsem viděl v nějakým časopisu test převzatý od němců, kde v tenhle rozměr byl průměr všech testovaných.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak jsem strávil hodinu brouzdáním po testech a že bych z toho byl chytřejší to ani náhodou /sháním 155/80/13) a na všech zmiňovaných serverech je něco jiného,jiná cena, jiné hodnocení, jednou je to nejlepší Continental jindy Barum Polaris 2, do toho jeste Fulda, asi to sepíšu na papír a zapíchnu poslepu špendlík :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: menge

jestli shanis to co jsi napsal tedy 155/80/13 tak ty se mi vali 4 nove kousky od lonska ve sklepe, jestli mas zajem kouknu na ne ,co je to zac a co to ma za desen.

tak uz jsem si vspomel jsoui to celoprotektory viz obr. http://www.volny.cz/pneuland/images/HPL.jpg

puvodni cena 698 , necham je po 500, .Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: menge

Původně zaslal: menge

jestli shanis to co jsi napsal tedy 155/80/13 tak ty se mi vali 4 nove kousky od lonska ve sklepe, jestli mas zajem kouknu na ne ,co je to zac a co to ma za desen.

tak uz jsem si vspomel jsoui to celoprotektory viz obr. http://www.volny.cz/pneuland/images/HPL.jpg

puvodni cena 698 , necham je po 500, .Kč.

díky za nabídku, ale až se rozhoupu tak půjdu do nových + disky,

ještě jednou dík:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dvezený z Belgie. V belgickým techničáku je uvedení do provozu březen 2003.

Díval jsem se na skla, ty jsou vyrobeny v roce 2002. Nesvětlometech je a dalších dílech je přesný datum i s hodinou výroby a vše je vyrobwno po 20-tém prosinci 2002, tak to vypadá, že v roce 2003 auto dělali s dílů vyrobených v 2002. Motor mám 2,0 HDI/81 kW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Na mém vozidle P 307 Break mám již druhou zimu Pireli Winter 190 SNOWCONTROL o rozměru 195/65/15 a naprostá spokojenost.V dnešní době bude asi tato pneu převálcována lepšími, ale co na plat vývoj nezastavíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lukáš.t

mám na autě zimní pneu vraník a všechno v pohodě,jezdím do hor a v pohodě všude jsem vyjel,a protektory jsou levnější varianta.

Zbyla me rezerva s me 406 je tam to co mas ty tedy Michelin Alpin tak az se rozhodnes vyhodit ty vraniky tak se ozvi .

Jinak ja ted obul Debica Frigo 2 v rozmeru 195 65 15 a zatim mam na nich najeto neco kolem 5t na suchu i na snehu a docela me prekvapili , jen u nich trvalo dlouho nez si sedli hlavne ty zadni .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: barenst

Původně zaslal: lukáš.t

mám na autě zimní pneu vraník a všechno v pohodě,jezdím do hor a v pohodě všude jsem vyjel,a protektory jsou levnější varianta.

Zbyla me rezerva s me 406 je tam to co mas ty tedy Michelin Alpin tak az se rozhodnes vyhodit ty vraniky tak se ozvi .

Jinak ja ted obul Debica Frigo 2 v rozmeru 195 65 15 a zatim mam na nich najeto neco kolem 5t na suchu i na snehu a docela me prekvapili , jen u nich trvalo dlouho nez si sedli hlavne ty zadni .

No tak ti nevim, ale zrovna jsme se v pneuservisu bavili právě o Debicách Frigo, a servisák říkal že by to ani zadarmo nerozdával že i ženská co si je koupila přijela k nim proto že to auto nějak divně plave na těch gumách, ještě poznamenal že když to pozná i ženská tak to žádny dobry gumy být nemůžou:D. Možna ty 2jky na tom budou líp, těžko říct:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto jsem psal ze trva delsi dobu nez se zajedou , kazda nova pneumatika klouze a plave a u debici to trvalo asi kolem 1 t Km , ale muzu rict ze jsou urcite lepsi nez Matador nebo Barum (hlavne na snehu ) , u me rozhodla cena(950Kč /kus) nejde ji srovnavat s Michelinem nebo s Pirelli ,ale urcite lepsi nez VRANIK

[upravil dne 4/1/07 barenst]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...