Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový člen do klubu 607


Hansel106

Recommended Posts

Dobrý den, tak jsem si konečně udělal radost a sehnal si 607, povedlo se mi jí sehnat za pár kč ale je mi jasné že v opravách nákupní cenu přeplatím raz dva :D . Je bouchlá na předek většinu věcí jsem už vyměnil ale podle všeho je bouchla i nápravnice (kolo je o asi 2 cm blíž ke karoserii) takže se chci zeptat jestli máte někdo zkušenosti s její výměnou... zatím jsem na nápravě vyměnil spodní čep který byl ohnutý a předpokládal jsem že je to jim. 

Děkuji za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra se dostanu na dílu a nafotím ten spodek, přemýšlím že ještě než to dám do servisu na výměnu celé napravnice tak zkusím přehodit rameno které nevypadá nějak dohlé ale třeba je, ale i tak mě ta nápravnice čeká protože je docela nahnilá...

Je to děs čekal jsem že investice budou a to velké ( v rodině už druhá 607) ale musím říct že to auto mě neustále překvapuje :D člověk vyřeší jednu věc a na další dvě přijde. Ale i tak počítám že se opravami a nákupem jsem někde na 40 coz je v pohode...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak píšu po delší době ale teď jsem nestíhal... takže novinky okolo oprav auto je hotové nakonec to bylo rameno... ale mám ještě jeden problém a to je že palubní počítač hlasí chybu "Impact sensor defective " a blikají výstražná přečetl jsem snad všechno zde na foru okolo teto chyby takže jsem dal novou baterii do kufru a vyměnil ten senzor pod kapotou a stále bez úspěchu na diagnostice v servisu mi nedokázali pomoct takže mě asi čeká návštěva autorizáku, netuší někdo co s tím ?  

Radime díky, není je stříbrná za chvílu dodám snad už ty fotky.

 

Ještě doplním to blikání vystražných začne hned po odemčení auta občas po nastartování jdou vypnout klasicky přes tlačítko vystražných a když jsem s tím jel tak po 5 minutách jsem je vypnul a za dalších 5 minut se samovolně zase zapnou, připadne mi že si to dělá co chce :bacha

Upraveno uživatelem Hansel106
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spiš bych to viděl, že v případě prudkého brždění se vyhodnotí rychlost nárustu tlaku v brzd. soustavě ...,což by mohlo mít na starosti ESP/ABS a to pošle BSI požadavek spuštění varovných blikačů.:myslim

Pokud to bylo bourané, tak asi nějaké čidlo pro aktivaci airbagu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem našel toto https://www.drive2.ru/l/2229539/ myslím že by to mohl být i můj problém ale to čidlo jsem již měnil a nechce se mi věřit že bych tam dal druhé vadné ... :myslim Netuší co autor toho ruského příspěvku chtěl přesně říct ? Překladač to přeloží divně a nechápu to jeho řešení problému... jak na to koukám tak asi přestřihl dráty ale netuším které jsou tam 3 .

 

Děkuji za tip ale na sk s tím radši nepojedu propadla už STK a k tomu ty blinkry takže by mě slovenská policie asi i zatkla :D , Agrafik airbag nebouchl ani jeden ale to čidlo uvidím obávám se že bez dia to asi nikdo nevyřeší.

Upraveno uživatelem Hansel106
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...