agresssor Odesláno 9. srpen 2017 Odesláno 9. srpen 2017 2 martinni: Jezdim dlouhodobe za 7 a je mi to fcelku jedno. Citovat
Martinni Odesláno 10. srpen 2017 Odesláno 10. srpen 2017 No je pravda, že rychlostní průměr mám 40 - 50 km/h a jezdím kratší trasy okolo 20 - 30 km. Ale i 6 je krásných na takový auto Policie v zahraničí, hlavně státy jako Rakousko mají nějakou chujovinu, co ti zjistí jestli tam FAP je nebo je vykuchanej a podle toho pak řeší pokutu, takže pokud ho tam máš tak jsi v pohodě Citovat
Martinni Odesláno 10. srpen 2017 Odesláno 10. srpen 2017 tak ted jsem se díval a na 3400 km mám rychlostní průměr 57km/h a 5.3L/100km Citovat
thorr001 Odesláno 10. srpen 2017 Autor Odesláno 10. srpen 2017 aktuálně mám na dlouhodobým počítadle 6600km a spotřebu 5.5, průměrná rychlost 51km/h spotřeba je snad jedinej důvod proč mít diesela Citovat
agresssor Odesláno 12. srpen 2017 Odesláno 12. srpen 2017 2 thorr: Mam diesla ani nevim proc ale spotreba to nebude . ME se libi ten tah proste a ze to netoci mraky na dalnici. Mit 1.6 ka 6q pevodovlu zvolil bych ji.... Citovat
thorr001 Odesláno 12. srpen 2017 Autor Odesláno 12. srpen 2017 1.6 ka je dobrej motor, ale na SW mozna trochu malej... preci jen 240 a 340nm je rozdil... Citovat
thorr001 Odesláno 18. září 2017 Autor Odesláno 18. září 2017 čau, mám takovej dotaz. I s novým FAPem auto při větší zátěži (třeba předjždění na dálnici) kouří. Je to normální? Citovat
HonzaC2 Odesláno 18. září 2017 Odesláno 18. září 2017 Ne. To ten novy fap je snad jenom trubka, ne? To jsi montoval sam? Kolik km jsi od montaze ujel? Citovat
thorr001 Odesláno 19. září 2017 Autor Odesláno 19. září 2017 novej FAP je BM Catalysts, aditiva je dost a montaz probihala v servisu, SW je dva mesice starej, origo z peugeotu Najeto od montaze mam cca 4000km Euro4 se dala splnit i bez FAPu... Citovat
HonzaC2 Odesláno 19. září 2017 Odesláno 19. září 2017 Kdyby ten FAP byl "v kuse" tak pres nej saze jit nemuzou. Podle mne musi byt po nem - pokud tam je, tak si myslim, ze musi byt praskly. On je tam od toho aby ty saze chytal a pak se v nem nahromadene spalily. Ale ty pokud za sebou vidis cerny kour, tak to asi moc nechyta. Muj odhad je ten, ze tvuj motor kouri jako o zivot a ten FAP je po 4000km KO. On ten motor moc nema kourit ani bez FAPu. Mozna pri seslapnuti, ze by blafl, ale ne pokud tlacis a za tebou jde kontinualne cerny kour, tak mas problem v motoru. A tento problem podle mne dokaze znicit i tento novy FAP (pokud nebyl KO hned pri montazi). To je muj nazor. Citovat
thorr001 Odesláno 19. září 2017 Autor Odesláno 19. září 2017 Motor jede tak jak ma, olej ani vodu nezere, spotreba krasna. Jediny co tak jsou nic moc korekce vstrikovacu, jinej problem tam neni. Najeto ma 370tkm Nevim... Citovat
HonzaC2 Odesláno 19. září 2017 Odesláno 19. září 2017 Jak jsem psal, motor nesmi hulit ani bez FAPu, jestli bez nej viditelne huli, je neco spatne a ani zadny novy FAP to nezachrani. Citovat
thorr001 Odesláno 19. září 2017 Autor Odesláno 19. září 2017 Díky, napadají mě akorát ty vstřiky... ale řešit se mi to fakt nechce Za dva měsíce mě čeká STK + emise, tak uvidíme Citovat
Martinni Odesláno 23. září 2017 Odesláno 23. září 2017 Ahoj, no já mám FAP asi ko (na diag svítí jak vánoční stromek :D) ale kouří jen když tomu moc šlápnu... Citovat
celda1970 Odesláno 23. září 2017 Odesláno 23. září 2017 Kolik máš korekci.....jen pro zajímavost... Citovat
jarda.simkanin Odesláno 23. září 2017 Odesláno 23. září 2017 Ahoj. Ja mam fapoff by straki už 2 roky a jemně mi to kouří jen pri plným plynu když v noci se kouknu do zrcatka a nekdo z mnou jede. Jeden vstrik mam zalitej naftou. Najeto 263tis. Premyslim o fap on, chci to auto dojezdit. Nemam zadny chip motoru. Jestli ti to nedělá třeba otevrenej egr. Nejaky chyby na diag? Mam 307sw 1.6hdi 80kw rv2007 SM-G955F Martinni ohodnotil 1 Citovat
celda1970 Odesláno 23. září 2017 Odesláno 23. září 2017 mám egroff ale egr mi nedovíral a hulilo to....po zaslepení egru je pokoj.... Citovat
thorr001 Odesláno 25. září 2017 Autor Odesláno 25. září 2017 Korekce tam byly kolem 40ms, co si pamatuju, prepadovej test odhalil rozdily mezi vstriky cca 40%, takze jsou zraly na repas, ale auto jede jak ma, nezere, tak neni duvod to resit... EGR je v poradku, resp. neukazuje zadnou chybu, nikdy s nim nic nebylo Citovat
thorr001 Odesláno 25. září 2017 Autor Odesláno 25. září 2017 V 9/23/2017 at 14:01, jarda.simkanin napsal: Ahoj. Ja mam fapoff by straki už 2 roky a jemně mi to kouří jen pri plným plynu když v noci se kouknu do zrcatka a nekdo z mnou jede. Jeden vstrik mam zalitej naftou. Najeto 263tis. Premyslim o fap on, chci to auto dojezdit. Nemam zadny chip motoru. Jestli ti to nedělá třeba otevrenej egr. Nejaky chyby na diag? Mam 307sw 1.6hdi 80kw rv2007 SM-G955F Dělá mi to to samé, kouří to při plným plynu a vidět je to akorát když za tebou někdo jede... Martinni ohodnotil 1 Citovat
jarda.simkanin Odesláno 25. září 2017 Odesláno 25. září 2017 Thorr001: třeba to dělají vstřiky. Ja to zatim neřeším, je to jen jako mlhovina, přes den to neni vidět. Pořád lepší než když padaj brikety z oktavky :-D SM-G955F Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.