Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

79. pražský minisraz DŽBÁN - 9.4.2015


Neon

Recommended Posts

Hospodu jsem nezabookoval ... podle cca počtu lidí tam třeba v pátek brnknu, ale předpokládám, že jeden stůl snad nebude problém ... :)

 

Pe.Tr: co ty víš ... přece si nás neviděl všechny nahý, ne? :D :D

 

ps.: ještě by třeba mohl dorazit Scratch, alespoň by provětral svojí mysl a nepsal svoje "pozitivní" posty na FCB, co ty na to Jirko??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja spis nedorazim. Vypada to ze prijede kamarad z daleka se podivat. Tak by bylo neslusny jit pryc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme, kolik dorazí lidí ... já to "spunktoval" tím, že jsem založil topic, tak dorazím určitě.

 

Podle toho, co psali lidi, tak: Oddie, Neon, StibTo, Pe.Tr, ChouLu a pokusí se: Gronholmm, Schreek a ještě psala do jiného vlákna Aka, že se možná staví s Vvittym ...

 

V nouzi si dám nealko pivko a pojedu domu ... :D

 

Scratch: to by neslušný bylo ... ještě je varianta vzát ho ssebou, ale to je asi blbost, co? :)

Charlie: bejvávaly 1x měsíčně - každej první čtvrtek, ale bůhví, jak to  bude, když se lidi už moc nescházej - teď je tak sporadicky, když si někdo vzpomene a napíše topic - sleduj "připravovaný srazy" nebo doraž 9.4 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to uz takovy starsi rodinny kamarad a jede se podivat i na malou, a ta uz je v tuto hodinu radsi doma :D. Jeste neni jisty 100pro zda dorazi, ale spis jo :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidime... kdyby nepadal zadny bordel shora tak se treba dokopu k tomu vyrazit na chvili slanovat do Sarky a potom si dat kofolu na Dzbane...

Upraveno uživatelem Vvitty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...