Stifler Odesláno 2. březen 2015 Odesláno 2. březen 2015 Sprostá slova na toto fórum nepatří, takže bych zvolil trochu slušnější výraz do názvu vlákna. Navíc mi uniká smysl tohoto příspěvku, který má být spíš v sekci "zábava, flashe, videa,...", zda se chce autor pouze pochlubit "úlovkem" na kameře, nebo chce vyvolat nějakou diskusi nebo co vlastně chce... Citovat
Pacho69 Odesláno 2. březen 2015 Odesláno 2. březen 2015 Zábava nevím, ta paní s tím kočárkem měla docela kliku. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.