Lukaydo 407 Odesláno 24. únor 2015 Odesláno 24. únor 2015 Tak plast (abs) se lepí blbě ale jde to připadně to zpevnit, několikrat jsem to dělal na airsoftovych zbranich i klimatizeru topeni na 407mě nejlepší zkušenosti mám s quick epoxid lepidlo. Fotka bude klamat je to foceno s bleskem tak proto to bíle vypadá jako lepidlo sekundové,ale Angel 1 měl bys poznat jestli to je od lepidla nebo to jde seškrábat,aby to nedopadlo tak že si to fakt zlomil sám,může to být výrobní vada ale si asi jediny komu se to stalo tak nevím jestli by si stím uspěl ale zkusit to můžeš. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 24. únor 2015 Odesláno 24. únor 2015 Moc toho Hurvajz o plastařině nevíš že? Osobně bych to určitě reklamoval a pokud to bylo lepeno (což se mi moc nezdá, páč by to asi moc nedrželo a podle fotky to tak nevidím) tak bych klidně mluvil o podvodném jednání. Jinak PC ABS se moc dobře nelepí a tady jsou navíc malé plošky... Jasně, nevim, jsem uplně blbej a nikdy jsem u vstřikolisu nedělal A pro pořádek, jsem Hurvajz, Radek Hurvajz Citovat
BFG Odesláno 24. únor 2015 Odesláno 24. únor 2015 Jestli jsi u lisu dělal tak budeš určo vědět, že ještě než dojde zcela granulát v násypce, tak se mašina zastaví. Teda možná že ve Vietnamu mají lisy na kliku a polštář tam může bejt neúplnej, a jeětě ke všemu plnej vzduchovejch bublin Hurvajsz Citovat
Návštěvník Odesláno 9. březen 2015 Odesláno 9. březen 2015 Takze dnes vymena a slo to na naklady importera - aj material aj praca. Vyjadrenie trvalo par dni, no bolo pre mna pozitivne. Inac prva navsteva servisu (PGT Presov) dopadla hrozne - drzost, neochota..... Nasledoval LyonCar v BB, kde mi slubili, ze budu kontaktovat importera ( vzhladom na situaciu) a po niekolkych dnoch pozitivna sprava ;-) Velka vdaka ludom z LyonCar BB a importerovi Peugeot Slovakia Citovat
Návštěvník Odesláno 9. březen 2015 Odesláno 9. březen 2015 Hned som dal urobit aj prvu servisku - olej, filtre, diagnostika, kontrola brzd a tlmicov. Citovat
radek171076 Odesláno 9. březen 2015 Odesláno 9. březen 2015 Tady je vidět, že je to vše o lidech a jejich jednání. Záleží na koho naraziš. Citovat
Návštěvník Odesláno 9. březen 2015 Odesláno 9. březen 2015 Tady je vidět, že je to vše o lidech a jejich jednání. Záleží na koho naraziš. Tak to teda áno! Citovat
OK406 Odesláno 11. březen 2015 Odesláno 11. březen 2015 Tak to je dobře, že se takto zachovali a reklamace byla úspěšná. Navíc víš, kam příště na další servisnu kontrolu. A pak, že to nepůjde reklamovat . Citovat
Návštěvník Odesláno 12. březen 2015 Odesláno 12. březen 2015 (upraveno) Naviac viem, kam uz nikdy nepojdem. Upraveno 16. březen 2015 uživatelem Návštěvník Citovat
Dodo1976 Odesláno 13. březen 2015 Odesláno 13. březen 2015 No záleží co je u nich CORE management. Někdo si radši mastí kapsu prodejem aut a někdo vydělává servisem.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.