JIMI 07 Odesláno 22. únor 2015 Odesláno 22. únor 2015 (upraveno) PARTNER 1,6HDI 2006 66kw jede krásně výbava prosklená střecha,klima,vnitřní boxy pod stropem i v kufru,v boxech zásuvky na 12v,v podlaze boxy,pod sedadlama,el.zrcátko spolujezdce,deštový senzor na stěrače,a hands free PARROT,park.senzory v nárazníku,tempomat,origo.rádio,al kola,stropní ventilátor na zadní část plus tři výdechy,loketní opěrky cca zatím vše Upraveno 28. únor 2015 uživatelem JIMI 07 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 22. únor 2015 Odesláno 22. únor 2015 ani spravne opsat nazev HF sady ale mozna to bude pekny kousek z teto fotky toho nikdo moc nepozna Citovat
JIMI 07 Odesláno 23. únor 2015 Autor Odesláno 23. únor 2015 Ve škole jsme měli ruštinu tak papoušek nebo pappoušek vem to čert,hlavně že mě to nestálo z rodinn.rozpočtu ani z mé kapsy ani floka a to stálo 4000kč a až se naučim dávat fotky někam sem tak to bude lepší,jinak auto je krasavec,jinak mám dodělaný na couvání senzory,podložky pod kola jsem koupil no a časem dáme ještě ty drahý potahy se znakem cca4500kč. Citovat
JIMI 07 Odesláno 28. únor 2015 Autor Odesláno 28. únor 2015 příště pošlu fotky předchozího vozidla Citovat
JIMI 07 Odesláno 28. únor 2015 Autor Odesláno 28. únor 2015 auto jsem měl 6 let bez problémů,jen ta spotřeba Citovat
Šalda Odesláno 28. únor 2015 Odesláno 28. únor 2015 Tak to je krasavec, závidím tu barvu a levý posuvný dveře , fakt pěknej. Citovat
Šalda Odesláno 28. únor 2015 Odesláno 28. únor 2015 To bylo na ten novější Ten červenej je taky pěknej, něco mě to připomíná Citovat
JIMI 07 Odesláno 28. únor 2015 Autor Odesláno 28. únor 2015 Díky Šaldo mám k těm vozidlům citový vztah hodně poslužilo červené i ted tohle Citovat
Haryk Odesláno 28. únor 2015 Odesláno 28. únor 2015 (upraveno) čim dál menší, ale auto Upraveno 28. únor 2015 uživatelem Haryk Citovat
JIMI 07 Odesláno 28. únor 2015 Autor Odesláno 28. únor 2015 hledám ještě fotky abych něco přidal Citovat
Šalda Odesláno 28. únor 2015 Odesláno 28. únor 2015 (upraveno) Jen škoda že jsou ty fotky tak malý Máš to jak miniatury Uko Ješity Upraveno 28. únor 2015 uživatelem Šalda Citovat
JIMI 07 Odesláno 28. únor 2015 Autor Odesláno 28. únor 2015 DÍKY já nevim jak s tou velikostí těch fotek Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 28. únor 2015 Odesláno 28. únor 2015 tak mas fotky v pocitaci ne ?vetsinou ve formatu 800 x 640 nebo 1024 x 856tak proste sem dej fotky v tomto formatu Citovat
JIMI 07 Odesláno 28. únor 2015 Autor Odesláno 28. únor 2015 já je mám na cd zkusím to nějak znova,uvidíme Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.