jarda.simkanin Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 Stalo se někomu, že z ničeho nic nejdou na orig rádiu některá tlačítka? Radio hraje, jen nereaguje "mode, 2,3, esc,..." odpočinek přes noc nepomohl, Zkusim ještě odpojit baterku na chvili, jestli se to neprobere Citovat
jarda.simkanin Odesláno 5. únor 2015 Autor Odesláno 5. únor 2015 Vyřešeno: přepájel jsem pacičky konektoru předního panelu. Asi někde se udělala mikroskopicka praklina, studenak a už to blblo, prejel jsem je pajkou a radio slape jako předtím Citovat
celda1970 Odesláno 5. únor 2015 Odesláno 5. únor 2015 Jeden by nerekl..jak jsou nekteri sikovni...:-))))) Citovat
Dave_k Odesláno 5. únor 2015 Odesláno 5. únor 2015 Fajn, že ikdyž mu nikdo se závadou nepomohl, tak alespoň sem napsal čím to bylo a jak to opravit. To tady spousta lidí nedělá. Citovat
jarda.simkanin Odesláno 5. únor 2015 Autor Odesláno 5. únor 2015 Jsme tady jedna parta, taky jsem rád když mi někdo poradí :-) Citovat
jarda.simkanin Odesláno 5. únor 2015 Autor Odesláno 5. únor 2015 Nejste někdo náhodou s diag kolem Čelákovic? Jen mi auto napichnout. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 5. únor 2015 Odesláno 5. únor 2015 z Milovic ale s časem jsem na tom nic moc Citovat
jarda.simkanin Odesláno 6. únor 2015 Autor Odesláno 6. únor 2015 Třeba se někdy sejdem, ja jezdim s nakladakem, tak časově taky nic moc. Casem bych si ji chtel taky koupit, asi pod 2tis ji nesezenu, co? Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 6. únor 2015 Odesláno 6. únor 2015 urcite se da sehnatkamos by ji za 2 tis prodal jemu je k nicemu uz ma VW Citovat
jarda.simkanin Odesláno 10. únor 2015 Autor Odesláno 10. únor 2015 Jjj. Musim chvilku s koupí počkat, měl jsem teď moc výdajů. :-( Citovat
celda1970 Odesláno 10. únor 2015 Odesláno 10. únor 2015 (upraveno) Ja ji ted kupoval. Cčko s diagboxem 7.56 od Johna ...za 2700,-..komplet(posta dhl). Ted ale zahejbali s dolarem...tak vse jde nahoru... Upraveno 10. únor 2015 uživatelem celda1970 Citovat
jarda.simkanin Odesláno 18. únor 2015 Autor Odesláno 18. únor 2015 Havlicek.Lukas: má kamarád ještě tu diag? A za kolik by ji prodal? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.