Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406


Nick406

Recommended Posts

Ale mám v to dle všeho v automatickém režimu kde nemusím zadávat kod ale do jedné minuty musím po odemknutí dát klíček do zapalování jinak se zase sepne a neodjedeš a tak mě právě zajímá pokud se odpojí ta klávesnice tak jestli pak není nutný z nějakého třeba bezpečnostního důvodu kvůli odpojení zadat kod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ono dle všeho ty plasty kolem by měli jít bez problému stačí klávesnici vyhodit z pantu a pokud se nepletu kabel jenž drží na držáku tohoto plastu a v autě by měla zbýt čistě co se týče toho co chci nalakovat jen ta klávesnice.

post-48063-0-84389000-1426972132_thumb.j

Upraveno uživatelem Nick406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked je ta klavesnica aktivna cize svieti led cervena (zablokovane ),svieti zelena (odblokovane) tak to neodpojuj pretoze ak tam neostane automaticky rezim si skoncil respektive mohol by si to odpojit ak by svietila zelena imo by ostal trvalo odblokovany aj po odpojeni baterky ale nemohol by si ho napichnut spet  pokial nevies kod  lebo ak by tam neostal auto rezim si nahrany

 

pri lakovani si daj pozor lebo tie draty sa dost casto lamu na zvezku  do klavesnice koli   castemu vyklapaniu a zaklapaniu klavesnice podla mna ta skor ci neskor caka velky problems s tym imo pokial ho neodpojis

 

mne sa to prelamalo a kopu dalsim inym ludom s tym rozdielom ze my sme kod vedeli ale neviem ze ked mas auto rezim ci aj po odpojeni a zapojeni tam auto rezim zostane ja pouzival tukanie kodu

je tu o tom dost popisane si pohladaj

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nastartujes motor a odpojis konektor imo( klavesnice),musi byt odblokovany imo(svieti zelena led) pri odpajani to je postup ktory som robil ja aj iny a fungovalo to ale ak sa nieco posere(blokne sa ti to) neber ma na zodpovednost ok? keby mas kod neni problem ale bez neho je to trochu risk

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se teď do toho nebudu pouštět...nebylo by zrovna vhodný se teď někde otravovat s nefunkčním autem ono nakonec bez toho zadávaní ani o nic nejde:-) akorát je člověk ztracenej pokud má KO baterku v klíči není to tak dávno co jsem chodil kolem auta když sněžilo a snažil se tam dostat :D nebo spíše odemknout přes DO protože do auta se sice dostaneš klasickým odemknutím ale IMO se nevypne takže naßtěstí se mě to povedlo nahodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

automaticky rezim

 

toto pise v navode  V případě poruchy dálkového ovladače musíte

 

vložit vlastní kód ručně.
V tomto případě vyhledejte PEUGEOT servis,
aby byl sytém prohlídnut
 
cize ak sa ti pokazi dialkovy ovladac a nemas nahradny  bude to zle
 
 
automaticky rezim
dalsia vec 
Motor nastartuje do jedné minuty od
odemčení dveří dálkovým ovladačem.
Po uplynutí této doby musíte vložit vlastní kod 
ale nepisu uz ked auto znova zamknes dialkov a otvoris ci to zacne odpocitavat znova alebo uz len natukat kod
 
takze si na to davaj bacha
 
precitaj si manual p 406 stary model dve strany su  tam tomu venovane  2 strany ,stiahnes ju v sekcii  ke stazeni (hore na liste)
Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V reálu to vypadá ještě líp :) mě osobně to tak přijde ono v podstatě s tím nabyl žádný problém pěkně to chytalo takže čistá jasná práce bez piplání což jsem hlavně chtěl když se v reálu podíváš na nalakovaný plast a ten černý původní ve dveřích tak v tom není vlastně žádný rozdíl a kdo nezná ani nepozná že to je nalakované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec 

Ještě než ty budíky vyhodím z okna máte někdo radu?? studený spoje jsou OK čidlo pokud tam je to nebude protože KM to načítá ale dělá to neustále tohle jako na tomto videu.Nemůže to být třeba kabel napájení nebo mechanická chyba v tom budíku?? Díkec 

 

 

 

 

 

 

compteur_406_de_30_kmh_à_150kmh_en_2.9s.wmv.mp4

Upraveno uživatelem Nick406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...