ChouLu Odesláno 15. květen 2017 Odesláno 15. květen 2017 V 12. 5. 2017 at 18:00, Steve Wonder napsal: aha tak o tom nic nevím... tady je Tuning Pejr ale přijde mi to že akorat tu jsou nafoukaní s BWM a VW a nic jiného je plečka bych teda řekl nevím jak to tam je ale zrovna tam nepotřebuju být @Steve Wonder Máš zájem pomoct? Na podzim bude více času, tak by jsme mohli společně Vysočinu obnovit Citovat
Steve Wonder Odesláno 15. květen 2017 Odesláno 15. květen 2017 Ani nevím co to obnáší... a po pravdě nějak se mi do toho nechce ale třeba mě přemluvíš Citovat
ChouLu Odesláno 15. květen 2017 Odesláno 15. květen 2017 Hele ono to ve výsledku není nic složitého Tenhle týden mám plnou hlavu jarního srazu a nechci začít řešit další věci na které nebudu mít čas, takže ti písnu během příštího týdne nějakej nástřel co jak bylo, jak bych si představoval atd.. A ty se mi k tomu pak vyjádříš,třeba přidáš nápad atd... Citovat
radim.1008 Odesláno 15. květen 2017 Odesláno 15. květen 2017 Obnáší to vybrat místo, zamluvit nějakou restauraci, vymyslet program a hlavně, dát to vědět ostatním v dostatečném množství a pravidelně se připomínat. Kdyby něco, piš. Citovat
Steve Wonder Odesláno 15. květen 2017 Odesláno 15. květen 2017 Dobře uvidíme a nevíš jestli už je na obzoru nějaký letní sraz? radí bychom zas po letech jely na sraz Já Otec a Bratr ale tentokrát každý svým Citovat
ChouLu Odesláno 15. květen 2017 Odesláno 15. květen 2017 Letní velký určitě nebude.. podzimní ano.. jen ještě není organizátor Citovat
radim.1008 Odesláno 15. květen 2017 Odesláno 15. květen 2017 Teď o víkendu je víkendový sraz na Kokoříně. Citovat
Steve Wonder Odesláno 15. květen 2017 Odesláno 15. květen 2017 @radim.1008 to víme, ale chtěly jsme v létě.. Tenkrát asi 2008 jsme byli na Seči a to bylo pěkné Citovat
parizov Odesláno 15. květen 2017 Odesláno 15. květen 2017 Tak dám návrh. Co třeba: http://www.chatadoubravka.cz/ Už jsem tam ale roky nebyl... Citovat
Béďa Odesláno 15. květen 2017 Odesláno 15. květen 2017 Steve Wonder: srazy jsem dřív dělal zhruba takto.. sraz na náměstí v HB (párkrát proležené Žďárem) , pokec a přesun do kavárny cca na dvě hodiny, pak pěší přesun do restaurace. Konec podle lidí, jak se to zrovna sešlo. Tak to bylo ale jak si to kdo udělá, tak to bude. Jinak oba srazy na Seči byly na jaře. parizov: chata je to pěkná, místo dobře znám ale co tam? Pochod na Doubravku? Táborák? Citovat
parizov Odesláno 16. květen 2017 Odesláno 16. květen 2017 Jj, jsem si to představoval trochu delší to setkání Citovat
Guest Scratch Odesláno 16. květen 2017 Odesláno 16. květen 2017 hezky se to rozjelo :), tak vidis, vsichni jsme ti @Steve Wonder napsali co a jak a neni se ceho bat Citovat
Weri 605 Odesláno 16. květen 2017 Odesláno 16. květen 2017 V 15. května 2017 at 19:19, parizov napsal: Tak dám návrh. Co třeba: http://www.chatadoubravka.cz/ Už jsem tam ale roky nebyl... To má kapacitu na celorepublikovej... A co tam..? V Chotěboři je pivovar ne...? Tak prohlídka, foto, orienťák a večer križom nekrižom Citovat
Steve Wonder Odesláno 16. květen 2017 Odesláno 16. květen 2017 No uvidíme dám nejdříve auto do své kondice a pak můžeme něco spáchatOdesláno z mého HUAWEI CAM-L21 pomocí Tapatalk Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.