redkid Odesláno 4. leden 2015 Odesláno 4. leden 2015 V mrazech po nastartování se zapnou výstražné blinkry nemáte tušení proč se to děje? Děkuji za vaše rady. Citovat
kamcax7 Odesláno 4. leden 2015 Odesláno 4. leden 2015 Signalizace akumulátoru jdoucího do kytek. Citovat
redkid Odesláno 4. leden 2015 Autor Odesláno 4. leden 2015 Dík za rychlost. Je To tvoje zkušenost nebo z doslechu? Citovat
Lukas.407 Odesláno 4. leden 2015 Odesláno 4. leden 2015 Tak to proste je, to je schvalne od vyrobce, aby te to nekde nevypeklo... Citovat
MotoMoto Odesláno 4. leden 2015 Odesláno 4. leden 2015 Ověřeno, počítej s novou a nebo bych jí zkusil natvrdo nahulákat, třeba ještě zimu přežije. Citovat
Agrafik Odesláno 4. leden 2015 Odesláno 4. leden 2015 Tipuju nahulákat = nahulákat proudem kapacita baterie/10 x 10hod a déle. Citovat
MotoMoto Odesláno 4. leden 2015 Odesláno 4. leden 2015 No dát jí na nabíječku a nabít. Omlouvám se za chybné vyjádření. Citovat
Tango C8 Odesláno 5. leden 2015 Odesláno 5. leden 2015 Hm, ně se blinkry rozblikali až když byla baterka v čudu úplně, vtedy blikali jak o závod. Ale před tím to občas před startem tři krát zapípalo, nato jsem nikdy nepřišel co to bylo. Citovat
Haryk Odesláno 5. leden 2015 Odesláno 5. leden 2015 v zimě po kratších trasách taky blikaly, začal jsem dávat udržovač a pokoj Citovat
Jirka novak Odesláno 9. leden 2017 Odesláno 9. leden 2017 Ahoj,nepřišel už někdo na to proč to před nastartovánim třikrát pípne,nedělá to pokaždé,baterka je čerstvě nabitá jinak mám Fiat Ulisse, rok 2003,2.2 jtd. Díky za rady Citovat
vladosr Odesláno 9. leden 2017 Odesláno 9. leden 2017 Fiat Ulisse v manualu nepisu nic.....? neviem nepoznam.... nahulákat ...u nas znamena , bez obmedzenia prudu... normalne kapacita Bat. delene 10...cca 8A..... nahulákat - cize kolko si zobere tolko do nej ide....15-25A Citovat
somira Odesláno 11. leden 2017 Odesláno 11. leden 2017 V 4. 1. 2015 at 13:57, redkid napsal: V mrazech po nastartování se zapnou výstražné blinkry nemáte tušení proč se to děje? Děkuji za vaše rady. Také se mi to dělo. Dobíjel jsem baterii a ono se to dělo stále, koupil jsem novou a dělo se to stále. Problém byl ve startéru. Když jsem ho vyndal, tak prostor s uhlíky byl plný uhlíkového prachu a oleje. Taková tuhá vodivá pasta. Vyčistil jsem benzínem, a dal nové uhlíky. Startér začal točit jak divej a nebral z baterky tolik šťávy. A když jsem nasadil zpět starou baterii, tak to na ní startovalo v mrazech bez problémů. Důležité je také zkontrolovat stav dobíjení alternátorem. Také jsem zjistil, že je na odchodu a baterie byla stále slabá. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.