Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

jo takže grd je lepší výbava xrd má vše kromě elektriky,posilovače a nevím co ještě prostě má tmavší okna,otevírací zadní (3dv.)kastlík u spolujezdce,tunel středovej,středový výdechy....

Odesláno

teda v mojí XRD než jsem ji koupil byla el. oken a centrál originál a tónované skla jinak moc nevím.... jak jsem to koupil tak to tam ale nebylo elektriku a centrál někdo přede mnou vyhodil a dal tam klasické švihadla ale fakt nevím proč :bojim

Odesláno
Původně zaslal: Toretto

teda v mojí XRD než jsem ji koupil byla el. oken a centrál originál a tónované skla jinak moc nevím.... jak jsem to koupil tak to tam ale nebylo elektriku a centrál někdo přede mnou vyhodil a dal tam klasické švihadla ale fakt nevím proč :bojim

to je ale blbost:myslimjak si na to přišel?
Odesláno
Původně zaslal: Toretto

teda v mojí XRD než jsem ji koupil byla el. oken a centrál originál a tónované skla jinak moc nevím.... jak jsem to koupil tak to tam ale nebylo elektriku a centrál někdo přede mnou vyhodil a dal tam klasické švihadla ale fakt nevím proč :bojim

to je ale blbost:myslimjak si na to přišel?
Odesláno

ty štítky mohou být z fšeličehos ...

znám pár GTI s XLD apod..

ale jinak generalne

GRD - SRD byly staré modely

XLD - XRD byly nové modely... si alespon myslím

XAD byla užitková verze

Odesláno

no jestli je to stejný jak u 309 tak bych řek ze xrd bude lepší výbava protože moje GRD vypada uplně v zakladu bez el. stah. ok., central, posilovače prostě to tam nejni ale už to auto bylo bořeny takže bůhví co to vlastně je jisté je jen to že je to 309 v dieslu.

ale už sem tu někde čet myslím, že to psal medvěd že tyhle starší auta sezenes uz malo kdy v original vybavě, a já s tím můžu jen souhlasit.

taky mě to zajímalo ale už mě přestalo bavit sledovat co která má a nemá, a už usiluju jen o to aby ta moje jezdila spolehlivě vždy dojela a aby svezení bylo pohodlné a až se někdy naskytne nějaká šance vylepšení tak nezaváhat vylepšovat a vylepšovat....

jejda to sem se rozepsal no mazat to nebudu kdo chce ten si to precte:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...