Berkoff Odesláno 5. leden 2015 Odesláno 5. leden 2015 Nakonec jsem přišel na to, že je třeba v profilu v dokumentech pozměnit řádek v config.cfg a už sem pařil online Hledejte mě jako berkoff Jen nevím, jak se píše do chatu, ale na to snad nějak časem přídu Díky za rady Citovat
marko306 Odesláno 5. leden 2015 Odesláno 5. leden 2015 Do chatu sa dá písať iba keď jazdíš a to klávesom Y. Ale musí§ stáť, lebo vtedy ti nejde riadenie. Správu potom potvrdíš enterom. Tabulátorom zas vyvoláš tabulku v ktorej sa ti zobrazia účastníci v okruhu cca 700m. Táto tabulka nemá vpliv na riadenie. Zajtra sa dostanem na notebook, tak si ťa tam hodím. Ja som 306marek306 alebo 306marek[sVK] Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 11. leden 2015 Odesláno 11. leden 2015 tak se mi podarilo rozjet multiplayer za vydatne pomoci brachy (bohuzel je na ucet manzelky)tak sem vyrazil na cestu - asi 10km pred cilem se mi hra neocekavane ukoncilatak sem smutne zapnul obyc hru - zakazku sem uspesne dojel pozde o 188 hodin :D Citovat
marko306 Odesláno 11. leden 2015 Odesláno 11. leden 2015 Posledné dva dni mám aj ja net v prdeli a stále ma vyhadzuje odtiaľ. Citovat
Print Odesláno 16. leden 2015 Odesláno 16. leden 2015 Jedničku jsem hrával dost pak mi klekl počítač a na novej jsem to neinstaloval protože sem byl nás.anej že sem ztatil rozjetej byznys :-D A pak jsem od mladý jednu dostal dvojku ta mě bavila jeste víc hlavně možnost založit vlastní firmu a najímat řidiče. Ale po čase to omrzi což je škoda ale občas ještě na hodku usednu za virtuální volant svého MANU (mimochodem kam se na něho hrabou ty vaše Scanie :-D ) a jednu dvě zakázky odjedu :-) Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 16. leden 2015 Odesláno 16. leden 2015 ja si rano koupil ty nadmerne naklady - no nic moc zatim jen jeden vrtulnik a parkrat nejaky pasy na rypadlo nebo co to byloale tu plachetnici sem tam jeste nenasel - asi mam malo skusenosti v drahych zasilachjinac pres steam sem koukal na ty arche... no proste skusenosti a je tam toho fakt hafo - ja mam asi 3 z 25 moznych Citovat
marko306 Odesláno 16. leden 2015 Odesláno 16. leden 2015 Akurát sťahujem nejakú aktualizáciu multiplayeru, lebo, že mám neplatný MP či čo. Nejde mi spustiť. Citovat
Burianekmiroslav Odesláno 25. leden 2015 Odesláno 25. leden 2015 Tahle hra je opravdu vymakaná.. Bohužel jsem hrál jen jedničku dvojku mi pc nerozjel.. Taky si do rádia daváte svoje vlastní písničky? Já to dělal.. :-)) Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 26. leden 2015 Odesláno 26. leden 2015 poustel sem si online radio ale kdyz mi to 3x spadlo kvuli radiu radsi posloucham motor kamionu Citovat
marko306 Odesláno 27. leden 2015 Odesláno 27. leden 2015 Teraz sú tam strašné zvuky toho motora. Boli lepšie, ale už nie sú. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 prave probiha aktualizace na 1.16zmeny si najdete urcite na vebujdu to testnout co se tam zmenilo Citovat
JendaB Odesláno 30. leden 2015 Odesláno 30. leden 2015 Jen pozor, pak ti nepojede multiplayer. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 30. leden 2015 Odesláno 30. leden 2015 nechavam stahovat pouze origo aktualizace a multiplayer nejak nehraju - naposledy mi to vyhodilo modrou smrt tak sem na MP zanevrel Citovat
222johny222 Odesláno 2. únor 2015 Autor Odesláno 2. únor 2015 tak se mi podařilo rozchodit MP,ale kluci,jak komunikujete mezi sebou s ostatními? Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 2. únor 2015 Odesláno 2. únor 2015 osobne bych rekl ze pokud jedes s kamosema tak TeamSpeak 3 a vlastni mistnostmozna neco takoveho ma i ofiko server Citovat
222johny222 Odesláno 2. únor 2015 Autor Odesláno 2. únor 2015 aha,já myslel,že je nějaká zkratka,pač jsem se potkal s Francouzem a ten mi psal,ale já mu nemohl odpovědět. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 2. únor 2015 Odesláno 2. únor 2015 jo to psani myslim tabulatorem ale musis stat za jizdy ti odejde rizeni Citovat
marko306 Odesláno 2. únor 2015 Odesláno 2. únor 2015 Nie tabulátorom. Tabulátorom vyhodíš iba tabulku hráčov v okruhu cca 700m v hre. Vyššie som to písal. Stlač Y a môžeš písať. Enterom odošleš text. Pri písaní nejde riadenie. Citovat
222johny222 Odesláno 3. únor 2015 Autor Odesláno 3. únor 2015 (upraveno) marko dík,už mi to jde Lukáši šlo by poslat ten soubor scs? nebo třeba nasdílet na uložto? Upraveno 3. únor 2015 uživatelem 222johny222 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.