Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Silvestr v Usti u Paky???


Recommended Posts

Odesláno

takze jeste pockame na vyjadreni Goldinky :)

jinak bychom meli zacit davat dohromady nejak jidlo a piti.

Navrhuju to udelat jako posledne...... koupime nejaky 2 nebo 3 kolena a udelame je bud na ovar nebo peceny, k tomu nejaky chlebicky, slany, rano nejakou polivku na vyprosteni. Bud to rozdelime kdo co a jak, a nebo pro to sjedu do Makra (ale nevim kdy.....). Pomazanky bych asi udelal domaci, neb ty kupovany jsou humus. Nasledujici je pak postup na chalupe, ze predvareny kolena se bud dovarej, nebo dopecou a osazenstvo usedne k nateru pomazanek a priprave slavnostni tabule. 

 

Vyhody: mate to bez starosti (netyka se me a Adi)

Nevyhody: asi zadny, uctenky privezu a pak se to rozpocita

 

Piti:

sud 15 nebo 30 litru, lze pouzit pipa, nebo pak jedine kuzelky - sud i kuzelky muze vyzvednout Hurvajz (ja budu asi dost plnej), opet se pak na to slozime.

alkohol - kdo co priveze, a da frcu, zalezi na nem :)

sekt na pripitek: ve vlastni rezii :) nebo opet v makru muzu koupit karton

 

Petardy: bud se na ne slozime, nebo vlastni iniciativa, nebo taky nic

 

Zábava: nebudeme doufám čumět na trapácky pořady a estrády, doufám (to taky můžu dřepět doma), ale Valča potřebuje nějakou pohádku, a pak buď můžem pustit nějaký film, nebo hudbu přiměřeně a mám tam velkou sadu Pokeru, nebo to opět nechám na vašich nápadech :D

 

Vic me nenapada, zkuste se nad tim zamyslet

Odesláno

ok, nejaky bychom vzali a sli kousek od chalupy, ale Valda vetsinou spi jako dudek a kdyz vystrelime na druhy strane chalupy tak snad ok :)

Odesláno

Díky pánové za vzpomenutí si na nás. :super Je pravdou, že jsem po uveřejnění tohoto vlákna, byl zaskočen myšlenkou vyrazit a přidat se. :)

Byli jsme ovšem pozváni strávit Silvestra na jižní Moravě, Židlochovicím se vyhnu :D vážně uvažujeme, že pojedeme tam.

Zúčastníme se rádi dalšího GrillMasters. ;):papa

Odesláno

I já se přidávám s díky za pozvání :) Moc nás to potěšilo, ale uvidíme se zase na jiné akci  ;)  :super

Odesláno

nasel jsem v Makru za 1028 asi 100 ran komplet, tak ho vezmu

Jinak maso na gulasek a kolenka jsou jiz v nasi chladnicce :) a poctive cekaji na zpracovani :)

Odesláno

Houstone, mame asi velky problem :D

Sud na chalupe je v zadni casti pod pipou......... a na chalupe je -11 :D, tak snad chlapec prezije bez nasledku :D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...