Péťa Odesláno 18. prosinec 2014 Odesláno 18. prosinec 2014 Scratchi, já to aktuálně vidím, že budeme mít doma milou návštěvu a Silvestr oslavíme s ní. Tak na 98%. Citovat
Guest Scratch Odesláno 18. prosinec 2014 Odesláno 18. prosinec 2014 oukej pro pripad muzu poslat i svoji tchyni Citovat
Péťa Odesláno 18. prosinec 2014 Odesláno 18. prosinec 2014 Uvozovky jsem nikde v mém příspěvku nenašel Citovat
Guest Scratch Odesláno 19. prosinec 2014 Odesláno 19. prosinec 2014 takze jeste pockame na vyjadreni Goldinky jinak bychom meli zacit davat dohromady nejak jidlo a piti. Navrhuju to udelat jako posledne...... koupime nejaky 2 nebo 3 kolena a udelame je bud na ovar nebo peceny, k tomu nejaky chlebicky, slany, rano nejakou polivku na vyprosteni. Bud to rozdelime kdo co a jak, a nebo pro to sjedu do Makra (ale nevim kdy.....). Pomazanky bych asi udelal domaci, neb ty kupovany jsou humus. Nasledujici je pak postup na chalupe, ze predvareny kolena se bud dovarej, nebo dopecou a osazenstvo usedne k nateru pomazanek a priprave slavnostni tabule. Vyhody: mate to bez starosti (netyka se me a Adi) Nevyhody: asi zadny, uctenky privezu a pak se to rozpocita Piti: sud 15 nebo 30 litru, lze pouzit pipa, nebo pak jedine kuzelky - sud i kuzelky muze vyzvednout Hurvajz (ja budu asi dost plnej), opet se pak na to slozime. alkohol - kdo co priveze, a da frcu, zalezi na nem sekt na pripitek: ve vlastni rezii nebo opet v makru muzu koupit karton Petardy: bud se na ne slozime, nebo vlastni iniciativa, nebo taky nic Zábava: nebudeme doufám čumět na trapácky pořady a estrády, doufám (to taky můžu dřepět doma), ale Valča potřebuje nějakou pohádku, a pak buď můžem pustit nějaký film, nebo hudbu přiměřeně a mám tam velkou sadu Pokeru, nebo to opět nechám na vašich nápadech Vic me nenapada, zkuste se nad tim zamyslet Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 19. prosinec 2014 Odesláno 19. prosinec 2014 Petardy jsou asi dobrý, ale vzhledem k Valče spíš nějaý co víc svítěj než bouchaj Jinak zbytek maš v SZ Citovat
Guest Scratch Odesláno 19. prosinec 2014 Odesláno 19. prosinec 2014 ok, nejaky bychom vzali a sli kousek od chalupy, ale Valda vetsinou spi jako dudek a kdyz vystrelime na druhy strane chalupy tak snad ok Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 19. prosinec 2014 Odesláno 19. prosinec 2014 Co Radim a Zůza, ti se neozvali??? Citovat
radim.1008 Odesláno 20. prosinec 2014 Odesláno 20. prosinec 2014 Díky pánové za vzpomenutí si na nás. Je pravdou, že jsem po uveřejnění tohoto vlákna, byl zaskočen myšlenkou vyrazit a přidat se. Byli jsme ovšem pozváni strávit Silvestra na jižní Moravě, Židlochovicím se vyhnu vážně uvažujeme, že pojedeme tam. Zúčastníme se rádi dalšího GrillMasters. Citovat
Zůza Odesláno 20. prosinec 2014 Odesláno 20. prosinec 2014 I já se přidávám s díky za pozvání Moc nás to potěšilo, ale uvidíme se zase na jiné akci Citovat
Guest Scratch Odesláno 26. prosinec 2014 Odesláno 26. prosinec 2014 jaky mame rozpocet na ty petardy? Citovat
Guest Scratch Odesláno 27. prosinec 2014 Odesláno 27. prosinec 2014 nasel jsem v Makru za 1028 asi 100 ran komplet, tak ho vezmu Jinak maso na gulasek a kolenka jsou jiz v nasi chladnicce a poctive cekaji na zpracovani Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 27. prosinec 2014 Odesláno 27. prosinec 2014 100 ran, to bude litat jak kaťuše u Berlína Davají k tomu v Makru i podvozek? Pivko už je taky v chládku, vzal jsem Svijanský Mazanec Citovat
Péťa Odesláno 27. prosinec 2014 Odesláno 27. prosinec 2014 Na konci http://www.makro.cz/aktualni-nabidka/silvestr Citovat
Guest Scratch Odesláno 27. prosinec 2014 Odesláno 27. prosinec 2014 ano presne tento kupon mam Citovat
Guest Scratch Odesláno 28. prosinec 2014 Odesláno 28. prosinec 2014 Houstone, mame asi velky problem Sud na chalupe je v zadni casti pod pipou......... a na chalupe je -11 , tak snad chlapec prezije bez nasledku Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 28. prosinec 2014 Odesláno 28. prosinec 2014 -11 je snad venku ne? Takže uvnitř nebude po nulou a kdyby jo tak pivo mrzne až tak při minus 5ti, a jestli zmrzne tak ho prostě budeš chovat v naručí tak dlouho až rozmrzne Citovat
Guest Scratch Odesláno 28. prosinec 2014 Odesláno 28. prosinec 2014 no v chalupe vzadu bude mozna tak -1 ale snad kolem 0, doufam Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.