Havlicek.Lukas Odesláno 30. listopad 2014 Odesláno 30. listopad 2014 (upraveno) ja to totiz pouzivam na sklapeni zrcatek Upraveno 30. listopad 2014 uživatelem Havlicek.Lukas Citovat
fopikk Odesláno 30. listopad 2014 Autor Odesláno 30. listopad 2014 to se takx muzes o tom rozepsat.. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 30. listopad 2014 Odesláno 30. listopad 2014 central posle signal rele sepne a jeste klikne na tlacitko (ma to malej nedostatek) - nefunguje mi tlacitko normalne kdyz na nej kliknu tak slysim zabzucet motorky centralu - malo diod Citovat
fopikk Odesláno 30. listopad 2014 Autor Odesláno 30. listopad 2014 aha..a ty máš 406??novej model??starý zklápění zrcátek neměli nee?? Citovat
Dave_k Odesláno 30. listopad 2014 Odesláno 30. listopad 2014 Takže při každým zapnutí blinkru (předjíždění, objíždění, stání u krajnice apod.) se bude rožínat mlhovka jo? Divná funkce. To jsem zvědav jak dlouho to ty žárovky v mlhovkách vydrží. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 30. listopad 2014 Odesláno 30. listopad 2014 ted sem potkal pasata 7-me generace ??couval a blikal - mlhovka mu presto svitila Citovat
ChouLu Odesláno 30. listopad 2014 Odesláno 30. listopad 2014 Koncernu to bliká furt, krom DLR Dave: proto je tam to pozvolné rozsvicení a zhasínání Citovat
fopikk Odesláno 30. listopad 2014 Autor Odesláno 30. listopad 2014 tak to muzu pozvolne udelat taky..jeden kondik navic.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.