wexelo Odesláno 21. říjen 2005 Odesláno 21. říjen 2005 Vim ze to sem tak uplne nepatri ,ale zacal mi trosku tect chladic ,nic hroznyho jezdit se s tim dal a tak schanim nejaky starsi.Nemate nekdo na severni morave nejakej za rozumnou cenu na mou 405 1.9 gri rv 90 ? diky Citovat
trollik Odesláno 24. říjen 2005 Odesláno 24. říjen 2005 cus,mam stejnej problem.kde to tece tobe?Me to zacalo tect,kdyz sem tam nalil fridex mezi vostinama a tou plastovou komurkou.Pak jsem zjistil,ze ta plastova komora je malo domackla na telo chladice.Je tam pod ni tesnici guma.Pritahnul jsme to tak,ze sem priohnul ty cafliky.A ok!Ale jeste asi na 2cm to tece,tak jeste se na to budu muset podivat. Citovat
wexelo Odesláno 24. říjen 2005 Autor Odesláno 24. říjen 2005 me to teklo taky na spoji plast - kov , sem to zalepil a zda se ze to drzi Citovat
vector Odesláno 24. říjen 2005 Odesláno 24. říjen 2005 Původně zaslal: wexelo Vim ze to sem tak uplne nepatri ,ale zacal mi trosku tect chladic ,nic hroznyho jezdit se s tim dal a tak schanim nejaky starsi.Nemate nekdo na severni morave nejakej za rozumnou cenu na mou 405 1.9 gri rv 90 ? diky No nic hrozného, počkej až se to někde ohřeje v koloně, stoupne tlak a udělá to bum a nikam nejedeš. V tom spoji to rádo odskakuje... Citovat
Fusion Odesláno 24. říjen 2005 Odesláno 24. říjen 2005 Původně zaslal: trollik cus,mam stejnej problem.kde to tece tobe?Me to zacalo tect,kdyz sem tam nalil fridex mezi vostinama a tou plastovou komurkou.Pak jsem zjistil,ze ta plastova komora je malo domackla na telo chladice.Je tam pod ni tesnici guma.Pritahnul jsme to tak,ze sem priohnul ty cafliky.A ok!Ale jeste asi na 2cm to tece,tak jeste se na to budu muset podivat. Sem trochu zmatenej myslíš u radiátoru uvnitř pod palubkou? Mě to tam teče a budu to muset nějak spravit. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.