Nick406 Odesláno 1. říjen 2014 Odesláno 1. říjen 2014 Ahoj Rozdělával jste někdo přední světlo u 406 před faceliftem?? potřeboval bych vyčistit sklo mám to zevnitř špinavý takže to vypadá zakaleně a tím pádem blbě a navíc málo svítí.Díky Citovat
MJSytic Odesláno 1. říjen 2014 Odesláno 1. říjen 2014 (upraveno) Ahoj, ano rozdělával. Vpravo nahoře je hledání - přes něj bys to měl najít ...Tak tady: http://www.peugeot-club.com/topic/36144-svetlo-406-coupe-jak-ho-rozebratětlo-406-coupé-jak-ho-rozebrat/#entry485568 Upraveno 1. říjen 2014 uživatelem MJSytic Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.