Jump to content
  • Current Donation Goals

na prodej: P406 HDi 1999

mk405

Recommended Posts

Jeden známej prodává auto tak mě poprosil jesli bych mu sem nedal inzerát :mrk

Peugeot 406 2.0HDi 66kw

r.v.1999 - nový model s čirou

najeto 88.000km

zelená metalíza

2x airbag

ABS

nové STK + emise

nové pneu.

nehavarováno, garážováno

centrál + DO, tónovaný skla, el. okna + zrcátka, nastavitelný sedadlo a volant, dělené zadní sedadlo

cena: 175.000,- kč

JAKÉKOLIV DOTAZY NA TELEFONU +420 775 323 191 PODÁ PŘÍMO MAJITEL, mě nevolejte dík mk405

a pár fotek at máte přectavu:

pepa1.jpg

pepa2.jpg

pepa3.jpg

no když koukám na ten tvůj vidím jasně rozlomenej plast, a na ten co je na prodej je bez lomu jen je asi hol vidět kde se to má otevřít :myslim

můžu to ještě probrat s majitelem, ale pochybuji že by o tom za a) nevěděl nebo za b) mi to neřekl :aut

Pěknej mazlíček...

škoda, že nekradu, nebo nechodím z obrazama...

holt až někdy příště a vzhledem k tomu, že mám nové auto od jara, tak to ještě nějakou dobu potrvá...

Jinak na té fotce je vidět ta střední drážka, ty boční ne, takže bych to viděl stejně jako FX, prostě předpřipravená perforace.

Zkusím se mrknout u sebe, jak to vypadá, ale ve 405 byly trošku jiné volanty.

Původně zaslal: mk405

no když koukám na ten tvůj vidím jasně rozlomenej plast, a na ten co je na prodej je bez lomu jen je asi hol vidět kde se to má otevřít :myslim

můžu to ještě probrat s majitelem, ale pochybuji že by o tom za a) nevěděl nebo za b) mi to neřekl :aut

protože to není zalepené ;) počkej pak ukážu zalepenou fotku.

No nevím, že bych to někde u 406 viděl takhle udělaná ta prostřední drážka, ale je to možné ;)

Já měl na své starší verzi 406 sice jinej volant, airbag tam na 100% byl a obrys \"H\" tam taky byl rozpoznatelnej. To je jen perforace, řekl bych. Navíc by byl asi vystřelenej i 2. airbag, ne? Na tý fotce to vypadá v poho. A když už by si onen prodávající dával kvůli vystřelenýmu spolujezdcovýmu airbagu celou novou palubku za minimálně 10.000kč (bez práce), pochybuju, že by šetřil na svém airbagu. :myslim

tak ještě jednou opakuji: AUTO NEBOURANÉ, AIRBAGY OK

v případě vážneho zájmu není problém ověřit u peugeota na diagnostice :super takže doufám že tímto majitel dal sbohem temto pochybnostem :P

[upravil dne 21/10/05 mk405]