Havlicek.Lukas Odesláno 10. květen 2015 Odesláno 10. květen 2015 neni jednodussi tohle?http://www.e-pneu.cz/tech_podpora.php Citovat
rhinos Odesláno 10. květen 2015 Odesláno 10. květen 2015 jo tohle je dobry. Ale taky kdyz to neni origo disk tak jsou dulezite ty unaseci kameny...? To neni nejak normalizovany a kazdy vyrobce to ma jinak? Treba tohle je fajn ale jine ET tak bez vyzkouseni je to dost naslepo http://auto.bazos.cz/inzerat/47654902/Nove-16-17-5x112-5x108-SkodaVwSeatFord-9990-.php Citovat
Laďa Odesláno 10. květen 2015 Odesláno 10. květen 2015 Pozor na kola z Fordu. Ten má menší středovou díru. Citovat
Guest StibTo Odesláno 11. květen 2015 Odesláno 11. květen 2015 tak tak, 63,4mm oproti nasim 65,1mm Citovat
micina Odesláno 12. květen 2015 Odesláno 12. květen 2015 Kdyby někdo chtěl, tak mám Alu kola R17 Cosmos, které bych chtěl vyměnit za Alu R16 Citovat
rhinos Odesláno 13. květen 2015 Odesláno 13. květen 2015 tak jsem nasel treba tohle http://www.aluapneu.cz/i1057-rsw-racing-667/ jasne musim resit stredovou diru. To je zrejme nejaky polsky vyrobce nebo cina tezko rict ale kvalita snad netrpi ne?Nebo ma nekdo jinou zkusenost s elektrony z Polska? Citovat
stajgrpavel Odesláno 13. květen 2015 Odesláno 13. květen 2015 Co jsme o této značce slyšel ani nechtěj vědět :-) prý je to bláto stačí projet dírou a máš bouli na disku. Další známek mi říkal že na lehké auto možná ale jak to má pre 1500kg tak se to skrouti při dosednuti auta na zem hned po nasazení. raději kup origo ;-) Citovat
rhinos Odesláno 14. květen 2015 Odesláno 14. květen 2015 no ja myslel spis nekoho kdo to skutecne ma nebo mel Original neni problem ale chci jit do neceho jineho design vetsiny znamych znacek je takovej nudnej Citovat
cvrlo Odesláno 14. květen 2015 Odesláno 14. květen 2015 ja som kedysi chcel takéto niečo... http://www.epneu.cz/katalog_alu.php?v=REDS%20ITALY Citovat
rhinos Odesláno 24. květen 2015 Odesláno 24. květen 2015 tak jsou tam Spis ted resim ze bych trochu renovoval i brzdovy trmen a pouzil nejakou decentni barvu nebo mozna ne moc decentni cervenou ale navic je tam ten kotouc pod brzdovym kotoucem a ten je rezavej...co s nim?Taky nabarvit? Citovat
Lukaydo 407 Odesláno 24. květen 2015 Odesláno 24. květen 2015 (upraveno) alkytonem červeným stačí ta nejmenší plechovka na víc aut ale ten plech za kotoučem bych červenou nenatíral ale černou. Upraveno 24. květen 2015 uživatelem Lukaydo 407 Citovat
rhinos Odesláno 24. květen 2015 Odesláno 24. květen 2015 no mozna radis stribrnou:) Mozna jeste poridim senzory tlaku...sice je mam na tech puvodnich discich ale bez nich se to asi bude hure prodavat... Ale ted porad koukam na ty kola a rikam jak to tomu auti slusi Citovat
cvrlo Odesláno 24. květen 2015 Odesláno 24. květen 2015 neradím striebornú, hovorím ZLATÚ, mám to tak natreté, je to super Citovat
chuck11 Odesláno 24. květen 2015 Odesláno 24. květen 2015 Já radím červenou brzdiče,stříbrnou zadní plech Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.