pecino Odesláno 7. srpen 2014 Odesláno 7. srpen 2014 Čaute . Jakou minimální tloušťku by měly mít? Když je měřím na hraně tak mají 26mm a tam kde se brzdí 24,5mm. Chci měnit desky protože jedna je na kovu tak nevím jestli mám koupit i kotouče. Ty hrany bych si nechal osoustružit. Citovat
celda1970 Odesláno 7. srpen 2014 Odesláno 7. srpen 2014 24mm.....stahnout hranu a jedny desky jeste najet......pokud nejak nehazi..... Citovat
pecino Odesláno 7. srpen 2014 Autor Odesláno 7. srpen 2014 Brzdy fungovaly dobře jen bylo slyšet při brždění kov na kov přitom druhá deska měla ještě 3mm - 4mm, asi to bylo zanesené a jedna nechodila. Kotouče jsou už na soustruhu. Když by to dělalo problém koupím nové. Desky je asi jedno jaké koupím? Citovat
ozzy56 Odesláno 7. srpen 2014 Odesláno 7. srpen 2014 hrana se dá krásně stáhnout flexou při namontovaných kotoučích...,jinak desky nějakou značku, do noname bych nešel, přece jen to jsou brzdy... Citovat
Tony Stark Odesláno 7. srpen 2014 Odesláno 7. srpen 2014 Nevím no, při dnešních cenách bych přední kotouče nestáčel, přeci jenom tohle jsou BRZDY a né kabinový filtr. Já dával Bremba a desky ATE, brzdí to jak šlak. Citovat
celda1970 Odesláno 7. srpen 2014 Odesláno 7. srpen 2014 Vzdyt taky pise ze si necha na soustruhu srazit jen ty hrany......jedny desky na tom ojede.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.