westerly Odesláno 2. červenec 2014 Odesláno 2. červenec 2014 zdar hoši potřebuju poradit kde seženu nový gumičky na pístky a nevíte jaký mají pruměr ? potřebuju je vyměnit a a co sem koukal v kelly tak tam nějaký maj ale s více pruměrama a cena skoro 700 za 4ks se mi zdá hodně ... potřebuju vyměnit jenom jednu gumičku která se mi uvolnila na pístku díky Citovat
Dave_k Odesláno 2. červenec 2014 Odesláno 2. červenec 2014 Napiš VIN auta. Předpokládám, že brzdy jsou origo. Citovat
rootsky Odesláno 2. červenec 2014 Odesláno 2. červenec 2014 To je Brembo, takže musíš připlatit za díly, sada je 4 ks a origo mají v peugeotu, fiatu (alfa, lancia, atd.). Cena je celkem slušná za díly na takový třmen... Citovat
Chip Odesláno 2. červenec 2014 Odesláno 2. červenec 2014 cena je holt takova ale koukam že v kelly to maj stejně nulový jde o to jak na to spěcháš. zkus Badisáka neboli Autorozvody má to za polovic Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.