Dark69 Odesláno 27. květen 2014 Odesláno 27. květen 2014 Zdravim...Svagor ma problemy s EGR.. Stale mu zasvieti za jazdy kontrolka motora a diag vypise egr ventil.. Co je lepsie, vycistit ho alebo rovno vymenit?? Nakolko sme pozerali ze pristup tam je neskutocny, a na dva krat to rozoberat nebude sranda Ako najjednoduchsie ho rozobrat?? Treba dat dole aj chladic?? A na tom motore su 2 EGR? Vdaka Citovat
MirekCC Odesláno 28. květen 2014 Odesláno 28. květen 2014 Nejjednodušší EGR off od člena straki007 Citovat
Dark69 Odesláno 28. květen 2014 Autor Odesláno 28. květen 2014 A prejde to potom emisnou?? Ono ten egr nieje az tak drahy, novy stoji okolo 100 eur a bude pokoj navzdy uz... Zaujimala by ma hlavne ta demontaz ci je nutne chladic dat dole.. Citovat
Přema Odesláno 28. květen 2014 Odesláno 28. květen 2014 Ano 2,7 má 2x egr ..... já už mám egr off a mám klid Citovat
Dark69 Odesláno 28. květen 2014 Autor Odesláno 28. květen 2014 Ano 2,7 má 2x egr ..... já už mám egr off a mám klid Dik za info ale nepotesil si ma Citovat
straki007 Odesláno 28. květen 2014 Odesláno 28. květen 2014 A chladic neni potreba. Cena je jak za jeho vypnuti :D Ale jak je pravidlem. Dnes vymenis predni a za tyden se pos,,re zadni:aut Citovat
Dark69 Odesláno 28. květen 2014 Autor Odesláno 28. květen 2014 Ak by si dal urobit EGRoff, prejde to potom emisnou?? Bolo by asi dobre urobit EGRoff Poobede porozpravam so svagrom a pisnem ti SZ Citovat
Dark69 Odesláno 29. květen 2014 Autor Odesláno 29. květen 2014 Este jedna otazka, zisti diagnostika ktory egr ventil je pokazeny? Ci ten vpredu alebo vzadu? DIk Citovat
Dark69 Odesláno 29. květen 2014 Autor Odesláno 29. květen 2014 A nejaka finta neexistuje ako to zistit bez diag? Mame tu dnes sviatok, k diag sa dostaneme zajtra a ruky uz nas svrbia dnes Citovat
ferinko2 Odesláno 29. květen 2014 Odesláno 29. květen 2014 edo172 má v KE diagnostiku,pošli mu SZ Citovat
Dark69 Odesláno 29. květen 2014 Autor Odesláno 29. květen 2014 bez dia ...nula ok vdaka, tak pockame do zajtra:super Citovat
Agrafik Odesláno 21. červen 2014 Odesláno 21. červen 2014 Kluci, udělejte tomu trošku reklamu a napište sem nějaké poznatky s Egr off. A dotaz: používat se Egr při regeneraci Fapu? Citovat
ferinko2 Odesláno 21. červen 2014 Odesláno 21. červen 2014 Nie ,pri regenerácii FAP EGR byť zatvorený Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.