hardhouse.trip Odesláno 27. květen 2014 Odesláno 27. květen 2014 Chceme si sem s mladou zajet: http://www.cerna-louka.cz/miniuni-fotogalerie_m/ Byli jste tam už někdo? Stojí to za to? Nebo je to jen ztráta času? Citovat
wojtěch Odesláno 27. květen 2014 Odesláno 27. květen 2014 už se tam chystám dlouhou dobu kolem chodím často.. ale ještě jsem se tam nedostal.. ale co tam byli známí tak že to je pěkné ... za vidění to prý stojí.. Citovat
ozzy56 Odesláno 28. květen 2014 Odesláno 28. květen 2014 pokud jenom Miniuni, tak za půl hodiny vyřízeno , takže bych k tomu přidal třeba Dolní oblast Vítkovic, Hornické muzeum, Ostravské muzeum ,Slezskoostravský hrad, věž Nové radnice, třeba i Stodolní , prostě ať tady pobudeš trochu déle a cesta se ,,vyplatí\'\' Citovat
dzavel Odesláno 28. květen 2014 Odesláno 28. květen 2014 Miniuni je na chvilku. Hornické muzeum s procházkou po okolí je na pul dne. Ostravské muzeum a Slezskoostravsky hrad je o ničem pokud není na hradu nějaká akce. Ještě můžeš zajít do Dinoparku nebo do Zoo jestli tě tohle bere. Stodolní je užasná věc jestli ti je do 20ti a chceš dát 1t za večer . Citovat
barenst Odesláno 28. květen 2014 Odesláno 28. květen 2014 mini uni nenni spatne ,ale je male . jak bylo psano spojit s necim jinym , bud industrialnim Vitkovice a nebo Landek park (jen je to odsebe trochu dal), nebo muzeum v centru , hrad da se projit pesky najednou , treba i muzeum hracek , nebo hasicske muzeum neni spatne . Zoo je na puldne i vic a je taky kousek dal. Citovat
hardhouse.trip Odesláno 28. květen 2014 Autor Odesláno 28. květen 2014 Tak díky moc všem za tipy Citovat
danekc Odesláno 28. květen 2014 Odesláno 28. květen 2014 A hlavně ty modely taky už nejsou co bývali, rok od roku horší. Ale jinak pěkné, ještě můžeš zkusit Dinopark. Citovat
dzavel Odesláno 28. květen 2014 Odesláno 28. květen 2014 Můžeš kouknout tady: http://www.akce.cz/akce/hledani?qlc=403208005 Citovat
hardhouse.trip Odesláno 28. květen 2014 Autor Odesláno 28. květen 2014 A hlavně ty modely taky už nejsou co bývali, rok od roku horší. Ale jinak pěkné, ještě můžeš zkusit Dinopark. Já myslel že je to tam pořád stejný...proč by to mělo bejt horší? Citovat
Péťa Odesláno 28. květen 2014 Odesláno 28. květen 2014 Do té Ostravy to máš 151km. To bych raději zajel do Kowar (http://park-miniatur.com/cs/), tam to máš 163km. Citovat
hardhouse.trip Odesláno 28. květen 2014 Autor Odesláno 28. květen 2014 Jj...taky pěkný...ale já bych spíš zůstal u tý Ostravy a spojil to s tím hornickým muzeem...do PL jezdím tak na nákupy, a jednou za 4-5 let se mrknu do Osvětimi... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.