X3M-miso Odesláno 20. květen 2014 Odesláno 20. květen 2014 Caute mam otazocku neviete ake hodnoty by mali byt na tychto: Fan Motor Resistor Rheostathttp://www.peugeotclub.eu/graphics/msgboard/13925/full/1182_58.jpg nameral som na oboch okolo 0,3 ohmu. Nenasiel by niekto schemu klimatizacie 406 DW10 MUX.... Alebo vedla sahary su 3relakta a chcel by som vediet ktore rele spusta sahara? a ktore su na tie rychlosti? alebo ako funguju? Objavil som este vedla baterky skoro pod blatnikom ciernu skinku a v nej by mali byt asi relatka na tu klimu? (vycital som niekde na nete) Pytam sa preto klima spina....vyzera ze vsetko funguje ale netosi saharu a v kabine nefuka taky studeny ako by mal. Citovat
X3M-miso Odesláno 20. květen 2014 Autor Odesláno 20. květen 2014 preistotu VIN: VF38BRHZF81369243 Citovat
koblih69 Odesláno 20. květen 2014 Odesláno 20. květen 2014 spodní 0,8 ohmů, horní 0,54 ohmů [upravil dne 20/5/14 22:00 od koblih69] Citovat
X3M-miso Odesláno 20. květen 2014 Autor Odesláno 20. květen 2014 dik za radu a nevies tie dalsie veci? Ako pracuju relatka na MUX verzi? Citovat
X3M-miso Odesláno 21. květen 2014 Autor Odesláno 21. květen 2014 diky moc a kde by som nasiel niaky popis k scheme? Citovat
X3M-miso Odesláno 21. květen 2014 Autor Odesláno 21. květen 2014 tak dnesne zistenie relatka su zopnute pri sahare ale sahara sa netoci..... Dalej zistil som ze tie asi tepelne odpory co su v tom plaste su mrtve....po vyskusani kamaratovych dobrych taktiez sa neroztocila... A trubky su stale teple. Najpravdobnejsi scenar skapal kompresor? alebo naco sa este zamerat? Citovat
Patrik406ST Odesláno 21. květen 2014 Odesláno 21. květen 2014 no a kompresor se točí když zapneš klimu? a pokud neni výparník ochlazován tak trubky horké budou... musí se točit věntilátor a hnát pres to studený vzuch aby se ochlazoval Citovat
X3M-miso Odesláno 21. květen 2014 Autor Odesláno 21. květen 2014 Kompresor zopne toci sa... Nie sahara sa netoci... Ale ked dam na modrom relatku (stredovom) prepoj dratom miesto relatka tak roztoci saharu na plno.... Citovat
Patrik406ST Odesláno 21. květen 2014 Odesláno 21. květen 2014 a zkoušel jsi dát druhé relátka? pokud sepne kampresor tak je dobrý a taky je v systému médium.... běžící sahara je nutná pro funkci klímy tak aby chladila Citovat
X3M-miso Odesláno 21. květen 2014 Autor Odesláno 21. květen 2014 Nie na priamo na aute som neskusal....Ale mal som ich rozobrate vo vnutri boli ako nove, kontakty boli neposkodene... skusal som ich na zdroji v praci napojil som im tam 12V a krasne cvakali tak myslim ze tam chyba nebude Citovat
mmartinkovic Odesláno 21. květen 2014 Odesláno 21. květen 2014 Ešte či to niekto predtým dobre zapojil, ak to už niekto rozoberal. Pripojil si tie isté kontakty ako sú aj na relatku? Možno pätice dobre nesedia. Citovat
X3M-miso Odesláno 21. květen 2014 Autor Odesláno 21. květen 2014 tie relatka sa tam daju dat len jednym spravnim smerom inac by kontakty nesedeli so stekrami. A daval som si nato pozor pozeral som do stekra ked som prikladal relatko ci to sedi. A hej sedi Citovat
Patrik406ST Odesláno 21. květen 2014 Odesláno 21. květen 2014 zkus od nekoho druhé relé... a taky další věc.. saharu musí něco sepnout.. neco musí vyslat signál... tak změřit jestli při zapnutí klimy se oběví napětí na spínacích kontaktech relátka Citovat
X3M-miso Odesláno 21. květen 2014 Autor Odesláno 21. květen 2014 Ked som meral pri zapnutom motore a zapnutou klimou boli vsetky 3rele zopnute.... ktore rele ovlada saharu? Tie tepelne odpory urcuju potom rychlost? Citovat
X3M-miso Odesláno 22. květen 2014 Autor Odesláno 22. květen 2014 tak ahojte dnes mi to zas nedalo a bol som pozriet tie relatka.... Horne relatko funguje spravne...Druhe modre relatko je stale zopnute. Podla zapojenia na relatku je napajanie na pine 1-2 ale tam nieje ziadne a stale je na pinoch 3-5 to su kontakty ktore sa maju spajat ale stale zopnute. Posledne rele nespaja vobec napajanie spravne asi je KO ktore s tych 3 rele ovlada tu saharu?....Dalej som badal pozrel som znova vsetky pojistky su ok. V poistkovej skrinke je srob a na nom su vodice http://postimg.org/image/bxif8x931/? este objavil tieto relatka maju nieco s klimou? http://postimg.org/image/at6txu54p/ful [upravil dne 22/5/14 18:53 od X3M-miso] [upravil dne 22/5/14 18:55 od X3M-miso] Citovat
ferinko2 Odesláno 22. květen 2014 Odesláno 22. květen 2014 Saharu ovládajú všetky 3 relátka.jedno je \"hlavné\" a dve slúžia na vyskratovanie predradných odporov a tým zvyšovanie rýchlosti ventilátora. P.S. k prvému foto - áno tam má byť + pól od batérie. Citovat
X3M-miso Odesláno 22. květen 2014 Autor Odesláno 22. květen 2014 to stredne je odlisne od tych dvoch... To by malo byt to hlavne potom ale neviem si vysvetlit preco je tam inac napajanie. Ved predsa by pri vypnutom motore nemalo byt ziadne napajanie ci? Napajacie kontakty su 1-2 kde je cievka a potom by malo zopnut 3-5....len to chodi opacne kde by mohla byt chyba? Citovat
X3M-miso Odesláno 25. duben 2015 Autor Odesláno 25. duben 2015 Nakoniec to bol kompresor klimatizacie.... Kompresor zoplo a aj ostal zopnuty ale nevytvaral ziadny tlak alebo teda malinky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.