Milans65 Odesláno 28. duben 2014 Odesláno 28. duben 2014 Ahoj mám dotaz když přepnu na páčce světel na AUTO má se rozsvítit i přístrojovka?? cestou z bazaru svítila,doma ne zapnul jsem i denní svícení pak chvíli jo ted zas ne....asi mi v tom straší.. Dík Milan Citovat
koblih69 Odesláno 28. duben 2014 Odesláno 28. duben 2014 Svícení palubky se řídí senzorem světla... Citovat
Milans65 Odesláno 28. duben 2014 Autor Odesláno 28. duben 2014 no právě budíky nesvítí tak nevím a jsem línej:mad: vystoupit a podívat se na světla... Citovat
Milans65 Odesláno 28. duben 2014 Autor Odesláno 28. duben 2014 no a ta mi právě nesvítí a je divný,že svítí jenom přední světla,ale ne halogen jenom klasický 21w(asi) Citovat
funthomas Odesláno 28. duben 2014 Odesláno 28. duben 2014 ked je nastavene denne svietenie (celodenne, rezim severske krajiny) tak trvale svietia 21W, osvetlenie palubovky je podla senzora (ked sa zotmie tak sa rozvieti, ak je dostatok svetla tak nie je podsvietene). Po zotmeni sa samozrejme rozsvietia aj hlavne svetla, takze tu netreba nic robit ak mas nastavene len automaticke svietenie, tak svietis len ked sa zotmie alebo musis zapnut manualne Citovat
Milans65 Odesláno 28. duben 2014 Autor Odesláno 28. duben 2014 jj.fakt to funguje vevnitř nic nesvítí vjel jsem do stínu a svítilo to samý večer z práce díík Citovat
ChouLu Odesláno 28. duben 2014 Odesláno 28. duben 2014 Pokud chceš, aby ti to svítilo i ve dne, tak přelep senzor.... Citovat
pito.za Odesláno 29. duben 2014 Odesláno 29. duben 2014 Staci zapnut svetla manualne preco ma prelepovat senzor? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.