Jump to content
  • Current Donation Goals

je to vubec mozny??

Guest Ludweek

Recommended Posts

V Budapesti si u pujcovny SIXT jedna americanka vypujcila automobil

Citroen C4.

S timto vozidlem pak jela z Budapesti a do Pecs (cca.220km), ale pouze

na 1.rychl. stupen - myslela si, ze je to "automat"!!!

Na snimcich jsou fotky znalce - prostor motoru a "haubna" !!

1093_7.jpg

1093_8.jpg

1093_9.jpg

no praaaaave...jak je mozny ze to vydrzelo tak dlouho ?? :D

a vubec...kdyz uz se ta kravka rozjela (musela pouzit spojku) tak jakto ze ji to nedocvaklo?? :myslim

mam na amiky svuj nazor...ale tohle je fakt moc :aut

tak tomu říkám zapečenej motor :D:aut

myslím že by to musela uvařit (pára z motoru jí asi nevadila) pokut jela na plnej kotel na 1 a pokud jela dál musely by se zavařit písty ne:myslim a potom teoreticky roztéc plast ... a ta kapota je hliníková? ta díra by se tam udělala nad teplotu 600°C plech by se neproděravěl :myslim

Tak maj v tý zmíněný půjčovně nezkušenej personál. Taky jsem dělal u autopůjčovny a první, na co jsme se amíků ptali, bylo, jestli chtěj manuál nebo automat. Páč tupý \"světovládci\" normálnímu klacku prostě nerozuměj. :roker Dobře jim tak, aspoň se snad poučili. :aut:aut

kolik může jet taková c4 na jedničku...50? To podle mně musí být člověk totální debil, když pojede 220 km na jedničku. tohle nechápu a nikdy nepochopím. Jasně stalo se mi, že jsem v tchánově mercedesu automatu jel asi 5 km s ruční brzdou ( jenže auto to necítilo a já netušil, že ruční brzda je tam na nohu. )

Hihi, maximálně.... No, pokud to zkusíte, tak se v první řadě přehřeje a uvaří. Pokud se přes to pojede dál, tak někde něco praskne a uteče voda. No a když se přesto pojede dál, tak se pak teprv \"utaví\" a zadře. Tohle je \"jenom\" shořelé, takže ta historka je vskutku divná - pokud by to byla pravda, čekal bych spíš, že z motoru něco uletí, ale s jistotou se to říct nedá.

jj je to cely nejaky divny...hlavne je dira do haubny jak kr*va jako by na tom neco vybouchlo a nasledne skoncilo na motoru neco hodne horlaveho a natavilo se to ne hlavu a tak vubec :myslim

maji C4 na haubne z vnitrni strany nejaky plastovy oblozeni nebo neco podobnyho???

No divil by se ses, kolik lidí ignoruje veškeré kontrolky, nápisy STOP a podobně. To by mě naopak ani v nejmenším nepřekvapilo, takových případů už se ke mě dostalo víc než dost - za všechny třeba maník, co s 405 1,9TD prostě jen jezdil, kontrolka nekontrolka, a když to uvařil, jel prostě dál, dokud se auto samo nezastavilo. Následně zavolal odtahovku, a o auto se přestal zajímat... část se pak akorát použila na díly. Takových případů znám víc - taky např. jízdy bez oleje aj.

oddie: to mi trochu připomíná historku kolegy, jehož soused chtěl ještě za dobrou cenu prodat lehce jetou Alhambru...druhý den měl dojít kupec, tak se rozhodl, že ještě vymění olej, vypustil, pod auto dal ještě nějakou vanu, aby šlo fakt všechno ven a šel koukat na fotbal...no a manželka se mezitím rozhodla, že zajede nakoupit....Alhambrou....hm...:(...daleko nedojela...

...ale pořád ještě dopadli dobře, to zas před rokem hlásil, jak má kamaráda ve špitále - dělal okapy a jistil se lanem (bydlí v takové vyšší vile, tak to bylo potřeba)...akorát to lano zahákl za kouli ke škodovce, co stála na dvoře...no a manželka se taky rozjela na nákup...pán asi 2 měsíce marodil...

...my ženský pořád něco chceme nakupovat :D :D :D

Jo, to jsou ještě docela úsměvné historky, znám i horší....

Ale když už, tak jedna s hádankou: jeden můj dávný známý v servisu měnil olej. Pod auto strčil vanu, vyšrouboval výpuš?ák a nechal to téct. Pak vyšrouboval filtr - a v tom mu někdo zavolal. Kecal asi 10min, pak našrouboval nový filtr, odkopl pryč tu vanu, a nalil 5 litrů nového. No a když chtěl jít nastartovat, tak zjistil, že má v dílně nějakou divnou louži - zapomněl tam vrátit výpuš?ák...

No a ta hádanka? Když tohle někde vyprávím mezi mechaniky, většinou tak půlka z nich se směje, a druhá půlka ne. Proč? :D;)

Původně zaslal: oddie

Jo, to jsou ještě docela úsměvné historky, znám i horší....

Ale když už, tak jedna s hádankou: jeden můj dávný známý v servisu měnil olej. Pod auto strčil vanu, vyšrouboval výpuš?ák a nechal to téct. Pak vyšrouboval filtr - a v tom mu někdo zavolal. Kecal asi 10min, pak našrouboval nový filtr, odkopl pryč tu vanu, a nalil 5 litrů nového. No a když chtěl jít nastartovat, tak zjistil, že má v dílně nějakou divnou louži - zapomněl tam vrátit výpuš?ák...

No a ta hádanka? Když tohle někde vyprávím mezi mechaniky, většinou tak půlka z nich se směje, a druhá půlka ne. Proč? :D;)

ty co se nesmějou těm se to stalo, a ty co se smějou to teprve čeká :aut:D:D:D