Zemla703 Odesláno 28. březen 2014 Odesláno 28. březen 2014 Ahoj tak jsem dnes provedl cisteni vstriku VIFem a podelim se o zkusenost ... Zde video jak to vypadalo ... Na VIF to jelo neco malo pres 20 min motor jsem vytacel (obcas aby se to protahlo) pouzil jsem letni 0.5L Zmeny po vycisteni motor zmenil zvuk uz to neni takovy traktor a tahne lepe v nizsich otackach to je asi vsechno co jsem zaznamenal jestli se zmeni spotreba nebo jine projevy poznam casem. VIF byl takovy zluty az oranzovy a ke konci byl takovy medovy zadna cerna spina nic takoveho takze to asi moc zasrane nebylo.Na zpatecce sem mel maly filtr aby zachytaval necistoty ale taky cisty. Jeste doplnim ze sem to nedaval pres hlavni filtr ale rovnou do cerpadla a rovnou ze zpatecky ... [upravil dne 28/3/14 19:41 od Zemla703] Citovat
zolco Odesláno 28. březen 2014 Odesláno 28. březen 2014 A to ti stačilo 0,5l NA 20 MIN?Hm,aj ja by som to skusil. Citovat
Zemla703 Odesláno 28. březen 2014 Autor Odesláno 28. březen 2014 JJ a to jsem si jeste hral s plynem kdyby to jelo celou dobu na volnobeh tak naka minuta jeste pribude mno ... Citovat
koblih69 Odesláno 28. březen 2014 Odesláno 28. březen 2014 Je to popsané na dieselpower.cz Já to nedoporučuju zkoušet. Po 2 případech kdy auto po aplikaci balení VIFu do nádrže začalo padat do nouzáku bych to tam v takové koncentraci nealil a nechat to běžet jen na somotný VIF už vůbec. U Tec2000 jsem nikdy problém nezaznamenal takže neexperimentuju. Citovat
Zemla703 Odesláno 28. březen 2014 Autor Odesláno 28. březen 2014 Tak ja behem taky nezaznamenal zadny problem ani divne chovani motoru a VIF jsem volil kvuli cene vuci mnozstvi min penez dyl to brbla a muj nazor na tyto pripravky je ze je to vsechno na jedno brdo tak proto VIF uvidime no ... Citovat
koblih69 Odesláno 28. březen 2014 Odesláno 28. březen 2014 Tec stojí kolem 350,- VIF kolem 200,- než prohnat vstřiky a VT čerpadlem něco neprověřeného to si raději 150,- připlatím Citovat
Zemla703 Odesláno 28. březen 2014 Autor Odesláno 28. březen 2014 Jasan chapu te kdyz s tim mas spatne zkusenosti ale na lahvicce je ze i common rail tak to prece nemuze uskodit ... Vim dalo by se polemizovat dlouho ... Zkratka zkusil sem a jen to pomohlo neuskodilo a to sem to chvily podrzel i v 5000 ot. a pohoda Citovat
MilanF1 Odesláno 29. březen 2014 Odesláno 29. březen 2014 VIF neslouží k výplachu, ale je to přídavek do nafty. Na obalu nikde není, že to může jet čistě na VIF - z toho poté mohou vznikat ty problémy. Předávkovat do nádrže, OK. Dejme tomu 1:10, ale na čistý VIF bych se bál (zimní například v mrazu ztuhne). Vytáčet motor k 5000 ot. je zbytečný, vždyť motor vadne na 4250. Citovat
koblih69 Odesláno 29. březen 2014 Odesláno 29. březen 2014 Nejen, že je vytáčet zbytečný, ale hlavně je to riziko, stačí když mi točí na 4000 auto na Emisích. Citovat
koblih69 Odesláno 29. březen 2014 Odesláno 29. březen 2014 jo už to vidím... no tak vysype piliny z tělesa palivového filtru, vyčistí trubky, vymění vstřiky a jede se dál Citovat
Zemla703 Odesláno 29. březen 2014 Autor Odesláno 29. březen 2014 Ok vyvyji se to smerem co bych necekal ... Mno jdu do defensivy a rikam OK kazdeho vec a nazor ... Tu je jen ma zkusenost s VIF at si z toho kazdy vezme co chce ... Muj vysledek je pouze kladny ... Tot vse. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.