Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj tak jsem dnes provedl cisteni vstriku VIFem a podelim se o zkusenost ...

Zde video jak to vypadalo ...

Na VIF to jelo neco malo pres 20 min motor jsem vytacel (obcas aby se to protahlo) pouzil jsem letni 0.5L

Zmeny po vycisteni motor zmenil zvuk uz to neni takovy traktor a tahne lepe v nizsich otackach to je asi vsechno co jsem zaznamenal jestli se zmeni spotreba nebo jine projevy poznam casem.

VIF byl takovy zluty az oranzovy a ke konci byl takovy medovy zadna cerna spina nic takoveho takze to asi moc zasrane nebylo.Na zpatecce sem mel maly filtr aby zachytaval necistoty ale taky cisty.

Jeste doplnim ze sem to nedaval pres hlavni filtr ale rovnou do cerpadla a rovnou ze zpatecky ...

post-52081-14109636584719_thumb.jpg post-52081-14109636585418_thumb.jpg

[upravil dne 28/3/14 19:41 od Zemla703]

Odesláno

Je to popsané na dieselpower.cz Já to nedoporučuju zkoušet. Po 2 případech kdy auto po aplikaci balení VIFu do nádrže začalo padat do nouzáku bych to tam v takové koncentraci nealil a nechat to běžet jen na somotný VIF už vůbec. U Tec2000 jsem nikdy problém nezaznamenal takže neexperimentuju.

Odesláno

Tak ja behem taky nezaznamenal zadny problem ani divne chovani motoru a VIF jsem volil kvuli cene vuci mnozstvi min penez dyl to brbla a muj nazor na tyto pripravky je ze je to vsechno na jedno brdo tak proto VIF :) uvidime no ...

Odesláno

Jasan chapu te kdyz s tim mas spatne zkusenosti ale na lahvicce je ze i common rail tak to prece nemuze uskodit ... Vim dalo by se polemizovat dlouho ... Zkratka zkusil sem a jen to pomohlo neuskodilo a to sem to chvily podrzel i v 5000 ot. :roll a pohoda :roker

Odesláno

VIF neslouží k výplachu, ale je to přídavek do nafty. Na obalu nikde není, že to může jet čistě na VIF - z toho poté mohou vznikat ty problémy.

Předávkovat do nádrže, OK. Dejme tomu 1:10, ale na čistý VIF bych se bál (zimní například v mrazu ztuhne).

Vytáčet motor k 5000 ot. je zbytečný, vždyť motor vadne na 4250. ;)

Odesláno

Ok vyvyji se to smerem co bych necekal ... Mno jdu do defensivy a rikam OK kazdeho vec a nazor ...

Tu je jen ma zkusenost s VIF at si z toho kazdy vezme co chce ... Muj vysledek je pouze kladny ... Tot vse.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...