czer.t Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3AYCQ-TIvyIn4J%3Aauto.bazos.cz%2Finzerat%2F33411271%2FBoeing-777.php+&cd=3&hl=cs&ct=clnk&gl=cz Citovat
hardhouse.trip Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 Kolik to má nalítaný a kdy se dělal olej a rozvody? :D:D Citovat
vendelinek Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 ještě nenapsal,jestli to je s plnejma nádržema a jestli je plně funkční Citovat
Pepito Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 Tak jsem mu volal že mám zájem a už je nalezeno v Indickém oceánu http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/331225-v-patrani-po-zmizelem-boeingu-zrejme-nastal-prulom.html Citovat
Gabriel 307 Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 na díly bude ok (některé které jsou ok) :D:D:D Citovat
Edison Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 Jakej humor? mimochodem.. nevíte někdo o \"větší\" garáži? ;-) Citovat
Gabriel 307 Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 jj vím v Milovicích na letišti-musíš si pospíšit než zbourají všechny hangáry(jeden zůstává jako památka) :D:D:D edit: tohle bude jednou \"historické foto\" :D:D [upravil dne 23/3/14 14:53 od Gabriel 307] Citovat
Edison Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 Malý... Jo.. ještě by to chtělo menší pole za hang... garáží... Nejlíp vysvěcený... ;-) Citovat
Holland Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 Jo a jakou to má spotřebu:grr a velikost kufru:o Citovat
hardhouse.trip Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 Počítám s lehkou nohou na páce tak 100/100:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.