Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Byl jsem na dovce..

Recommended Posts

.. a neda mi to se s Vami podelit o pro me vskutku nadherny zazitek z Chorvatska a hory Sv. Jure v pohori Biokovo.. kdo tam nebyl a bude se nekdy motat kolem Makarske tak doporucuju ;) Plati se dole u vjezdu 15 kuna za osobu (cca 70,- Kc) pripadne drive 30 kuna za auto bez omezeni poctu posadky.. cesta je dlouha cca 25km ktera zacne stoupat od more! a jede se poctivou hodku uzkymi cestickami az nahoru (1762m) :D

Zde a Zde

Preji prijemne pokoukani :papa

Nádherné fotky...byla jsem tam loni a všem taky vřele doporučuju :) Ta cesta nahoru je v poho, ale co říkaly brzdy na tu cestu dolů, Vojto? ;)

Jinak pokud by se někdo do tohoto koutku světa chystal, dám kontakt na super levný apartmán v Brele 50 km od pláže - domácí z kategorie snů :)

fakt nadhera, letos jsem se tam taky chystal, ale nejak mi to nevyslo, bohuzel :roll, jel jsem misto toho na kubu :D, ale taky to stalo za to!!!

netopyrka:

jestli muzu poprosit o ten kontakt, jel bych tam pristi rok, jestli se to vydari, chtel bych sice na mauricius (prej je to tam hezci nez na kube), ale uz to asi neklapne a chorvatsko mam rad

dik

Původně zaslal: kveton

fakt nadhera, letos jsem se tam taky chystal, ale nejak mi to nevyslo, bohuzel :roll, jel jsem misto toho na kubu :D, ale taky to stalo za to!!!

netopyrka:

jestli muzu poprosit o ten kontakt, jel bych tam pristi rok, jestli se to vydari, chtel bych sice na mauricius (prej je to tam hezci nez na kube), ale uz to asi neklapne a chorvatsko mam rad

dik

Jasně, až dorazím dom, tak to vyhrabu včetně plánku, telefonku a mapky a hodím ti to mailem do kaslíku ;) ...mňo vlastně mám i fotky - tak to budeš mít i s obrazem :)

[upravil dne 14/9/05 Netopýrka]

Původně zaslal: AKCZ

306ka si konecne vyzkousela poradny hory :) A slo ji to bezchybicky ;)

Brzdy take v pohode.. preci jen u tohoto motoru dokaze dvojka velmi slusne brzdit a samotne brzdy tedy nebyly v pernamentni zatezi :super

myslim, ze zrovna v tech nasich jsou brzdy docela dobre dimenzovane, ne? predni chlazene, k tomu brzdeni motorem...

projizdel jsem takhle Alpy s Merivou, a to bylo uplne neco jineho... pravidelne zastavky na vychladnuti, kdy jsem radeji neotviral dvere kvuli palicim se brzdam...

Původně zaslal: Netopýrka

Původně zaslal: kveton

netopyrka:

dik

Jasně, až dorazím dom, tak to vyhrabu včetně plánku, telefonku a mapky a hodím ti to mailem do kaslíku ;) ...mňo vlastně mám i fotky - tak to budeš mít i s obrazem :)

[upravil dne 14/9/05 Netopýrka]

mec ti dekuju, jsem zvedavej

Myslim Vvitty ze mas dostatek udaju k tomu aby sis to zpocital :super ....jestli se vubec v tomto pripade da mluvit o poctech :D

PS: Jeste se musi pocitat s obcasnym vyskytem krav a bejku na silnici viz. zpatecni cesta .. nastesti me dojela dve ceska auta a tim padem dostatek lidi na rozhaneni :aut

Původně zaslal: Vvitty

Vojto, ze jsem tak zvedavej, jakou jsi mel prumernou rychlost? :D

Původně zaslal: AKCZ

Myslim Vvitty ze mas dostatek udaju k tomu aby sis to zpocital :super ....jestli se vubec v tomto pripade da mluvit o poctech :D

PS: Jeste se musi pocitat s obcasnym vyskytem krav a bejku na silnici viz. zpatecni cesta .. nastesti me dojela dve ceska auta a tim padem dostatek lidi na rozhaneni :aut

Původně zaslal: Vvitty

Vojto, ze jsem tak zvedavej, jakou jsi mel prumernou rychlost? :D

no jo, to je tim, ze jsem ten prispevek cetl o pulnoci a zapomel jsem detaily :)

toz uz jsem si to odhadnul, pocitat se mi nechce...