olgojc Odesláno 13. únor 2014 Autor Odesláno 13. únor 2014 Takže to shrnu: v Peugeotu se do BSI nedostali, nepřidali klíč a ani to nešlo vymazat a přehrát. Když seženu jinou BSI (třeba od Charlieho), budou schopni ji Peugeotu přehrát a zprovoznit, aby fungovaly oba klíče? Citovat
pito.za Odesláno 13. únor 2014 Odesláno 13. únor 2014 Ked nebude vycistena tak si myslim ze v peugeote to neurobia. Citovat
straki007 Odesláno 14. únor 2014 Odesláno 14. únor 2014 A myslim ze ikdyz bude \"cista\" tak to nebudou chtit delat... Citovat
olgojc Odesláno 14. únor 2014 Autor Odesláno 14. únor 2014 Tak v klíčařství mi udělají nový klíč, ale komplet za 1800 Kč. Samotný čip se prý do klíče od Peugeotu nevejde. Nejdřív říkal, že by možná zjistil kód BSI, ale prej to u tohohle auta nejde. Takže budu mít klíč bez dálky za 3100 :-( Už si nikdy nekoupím auto s jedním klíčem Citovat
oddie Odesláno 14. únor 2014 Odesláno 14. únor 2014 Tahaj tě za nos jak ti první, tak ti druzí. Citovat
Vítek1 Odesláno 14. únor 2014 Odesláno 14. únor 2014 to je nejake divne! me to taky zablblo a neslo priladit a dokonce nefungovala ani dalka a auto bylo cel poblble. tak jsem odpojil baterku pokus cislo 2 a uz OK. Kopii klice bych delal jen v nouzi vzdy je lepsi mit 2 rozdílné Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.