olgojc Odesláno 13. únor 2014 Odesláno 13. únor 2014 Ahoj, mám prosbu. Nechal jsem si v Peugeotu udělat druhý klíč a když jsem tam včera přijel, tak mi řekli, že ten klíč nejde přidat a že BIS nejde ani smazat. Vůbec se do ní nedostali. Takže jsem zaplatil 1300 Kč a odjel. Nevíte někdo, jestli s tím jde něco udělat? Kdyby byl někdo s diagnostikou kolem Pardubic nebo Chrudimi a byl ochoten se na to podívat, byl moc rád. V klíčařství mi řekli, že by mi udělali nový klon, ale předběžná cena je 1200 Kč. Díky. Citovat
stajgrpavel Odesláno 13. únor 2014 Odesláno 13. únor 2014 chapu te dobre ze jsi zaplatil za klic kterej ti v uz nezvladli nakodovat ? ja bych si ho tedy nekoupil ... Citovat
ChouLu Odesláno 13. únor 2014 Odesláno 13. únor 2014 Máš kartičku s kodem do BSI k nahrání klíčů? Jestli ano, stav se někdy a můžeme se na to podívat Citovat
olgojc Odesláno 13. únor 2014 Autor Odesláno 13. únor 2014 Kartičku mi k tomu dali. No, zaplatil jsem to, aspoň mi nepočítali práci a bylo to prý za nákupku. Jinak chtěli 1700 kč. Díky za nabídku, kdyžtak se domluvíme. Citovat
ChouLu Odesláno 13. únor 2014 Odesláno 13. únor 2014 Je to tedy kartička s 4 místným pinem jop? Citovat
oddie Odesláno 13. únor 2014 Odesláno 13. únor 2014 Tos je měl poslat do háje a ne to platit. Citovat
olgojc Odesláno 13. únor 2014 Autor Odesláno 13. únor 2014 Tvrdili, že s tím autem něco bylo a že je jednotka poškozená nebo vyměněná. Tu kartu teď nemám u sebe, ale myslím, že tam byly 4 písmena. Citovat
straki007 Odesláno 13. únor 2014 Odesláno 13. únor 2014 Byt mnou tak neriskuju. Uz jsem delal x BSI ktere umreli uplne pri pokusu nacteni klice. Dokonce i tady nekterim klukum z fora. A kord u 406 :myslim Citovat
straki007 Odesláno 13. únor 2014 Odesláno 13. únor 2014 Maji starou eprom. Zapomene komplet konfiguraci a pak uz nedokaze ani procesor bezat spravne. Asi vedeli proc to rekli. Akorat proc ho nechali objednat klic.... Citovat
straki007 Odesláno 13. únor 2014 Odesláno 13. únor 2014 Ikdyz. Olgojc. Mas jeste stare packy pod volentem nebo uz multiplex (kulate jako treba 307) Citovat
olgojc Odesláno 13. únor 2014 Autor Odesláno 13. únor 2014 To jsou „pěkný\" zprávy. Co to pro mě znamená? Klíč nepřidám, půjdou aspoň vyčíst závady? Je to mux. [upravil dne 13/2/14 20:33 od olgojc] Citovat
Charlie 1 Odesláno 13. únor 2014 Odesláno 13. únor 2014 má Mux sít,placatý páčky.. .BSI z muxu 2002 kdyžtak mám....když bude nejhůř... Citovat
straki007 Odesláno 13. únor 2014 Odesláno 13. únor 2014 Tak ono kdyby jsem to mel pod rukama tak ji i po umrtveni ozivim. Akorat to je sazka do loterie. Ale myslim ze by to slo i dat....s trapenim. Citovat
Charlie 1 Odesláno 13. únor 2014 Odesláno 13. únor 2014 v nejhorším případě jiná BSI?nebo co se stane,když se nepovede? Citovat
straki007 Odesláno 13. únor 2014 Odesláno 13. únor 2014 No kdyz se to nepovede treba v servisu nebo samodoma tak nove BSI. Resp ciste BSI. Citovat
olgojc Odesláno 13. únor 2014 Autor Odesláno 13. únor 2014 Asi se ptám jako blbec, ale na co všechno má ta vadná BSI vliv? Citovat
pito.za Odesláno 13. únor 2014 Odesláno 13. únor 2014 No neviem ci po tychto informaciach si to aj ten co sa ti ponukol nerozmysli.BSI ovlada vsetku elektroniku v aute zjednodusene povedane. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.