jéřa Odesláno 13. únor 2014 Odesláno 13. únor 2014 zdravím po přeřazení (i rozjetí) mi auto moc netáhne, začne až tak kolem 2000 ot. většinou se držim do těch 2500. Na palivovej filtr se mi to nezdá. Nevíte někdo čim by to mohlo bejt? díky za odpovědi [upravil dne 13/2/14 15:46 od jéřa] Citovat
jéřa Odesláno 13. únor 2014 Autor Odesláno 13. únor 2014 mám ho už skoro 3 roky takže vim jak to má tahat a turbo spíná až od 2500. Je to něco podobnýho jako když je ucpanej pal. filtr, jakoby se to trochu dusí, zrychluje to pořád, ale pomalejc a pak to trochu škubne a jede normálně. Nevim jestli to neni čerpadlem [upravil dne 13/2/14 16:27 od jéřa] Citovat
jéřa Odesláno 13. únor 2014 Autor Odesláno 13. únor 2014 to nevim ale před zimou sem ho čistil Citovat
podgy4 Odesláno 13. únor 2014 Odesláno 13. únor 2014 já ho taky měnil v září a už je v v ordeli, zkus zkontrolovat Citovat
jéřa Odesláno 13. únor 2014 Autor Odesláno 13. únor 2014 o víkendu se na něj podívám a doufám že to snad bude takováhle banalita ale moc tomu nevěřim. zatim díky za radu Citovat
EronixHD Odesláno 15. únor 2014 Odesláno 15. únor 2014 Možná je to kravina, ale teď jsem to řešil na fordu. Stačí mít špatný zapalovací kabely od svíček a auto děla kraviny. Zkus se na ně taky podívat. Citovat
gronholmm Odesláno 15. únor 2014 Odesláno 15. únor 2014 Svíčky? Ty potřebuje jenom ke startu ne? Citovat
Guest minimaxa Odesláno 15. únor 2014 Odesláno 15. únor 2014 Možná je to kravina, ale teď jsem to řešil na fordu. Stačí mít špatný zapalovací kabely od svíček a auto děla kraviny. Zkus se na ně taky podívat. Zvedni se od počítače, vylez ven před barák, a pokud tam máte trochu sněhu, tak do něj strč hlavu a zamysli se :D Citovat
oddie Odesláno 15. únor 2014 Odesláno 15. únor 2014 Je to jasný, nejede mu to, protože tam zapalovací kabely vůbec nemá Citovat
EronixHD Odesláno 15. únor 2014 Odesláno 15. únor 2014 Možná je to kravina, ale teď jsem to řešil na fordu. Stačí mít špatný zapalovací kabely od svíček a auto děla kraviny. Zkus se na ně taky podívat. Zvedni se od počítače, vylez ven před barák, a pokud tam máte trochu sněhu, tak do něj strč hlavu a zamysli se :D Víš co mi můžeš.. Citovat
EronixHD Odesláno 15. únor 2014 Odesláno 15. únor 2014 jj budu moc rád.. To jsem zase napsal dobrou kravinu. Dostal jsem vysvětlení od nejmenovaní osoby. Takže sorry Nováček no... [upravil dne 15/2/14 21:34 od EronixHD] Citovat
lionit Odesláno 16. únor 2014 Odesláno 16. únor 2014 Zdravím, řešil jsem podobný problém, u mě to byl bordel v nádrži a přicpané sítko, taktéž by to mohlo přisávat vzduch u nějaké netěsné hadičky na to je nejlepší průhledná mezi čerpadlem a filtrem. Citovat
jéřa Odesláno 16. únor 2014 Autor Odesláno 16. únor 2014 a nedělalo by to pořád když by bylo přicpaný sítko? a to sítko je na čerpadle v nádrži? Jinak teď sem ho trochu prohnal, protože sem ho poslední dobou nějak moc šetřil a jednou za čas je dobrý ho provětrat i kvůli turbu a myslim že se to i zlepšilo. Až budu mít čas tak se musim na něj podívat jestli teda někde nepřisává vzduch Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.